Як видалити мейл-агент. Як видалити свій мейлагент через інший комп'ютер.

Видалення мейл-агента стає актуальним в тих випадках, коли програма починає давати будь-які збої в роботі (не може з'єднатися з облікового запису, не надсилає або ж не приймає повідомлення). Звичайно, в такому випадку можна просто замінити програму, встановивши поверх старої нову версію, але початкове видалення агента дозволить уникнути можливих помилок в роботі нової версії.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, встановлений клієнт Mail.Ru
Інструкція
1
Відкрийте папку «Мій комп'ютер». Крім відображення ваших документів і підключених жорстких дисків до комп'ютера в правій частині екрана, у його лівій частині ви побачите меню швидкої навігації: «Перегляд відомостей про систему», «Установка та видалення програм», «Зміна параметра» та інші конфігурації. Вам потрібно натиснути на посилання «Установка та видалення програм». Системі потрібен деякий час, щоб аналізувати встановлені програми і відобразити потрібні відомості в новому вікні. Після того, як перед вами відкриється нове вікно, знайдіть у списку програму мейл-агент.
2
Клацніть лівою кнопкою мишки по відображеної програмі і натисніть на кнопку «Замінити/видалити», яка буде видно в правій частині виділеної рядка. Після цього вам стане доступним вікно, де буде потрібно встановити галочку в пункті «Видалити архів повідомлень та налаштування програми». Натисніть далі, програма буде видалена з вашого комп'ютера.
3
Також видалення мейл-агента можливо через меню «Пуск». Для цього відкрийте дане меню і виберіть пункт "Всі програми". Серед них вам потрібно знайти папку «Mail.ru». Наведіть курсор мишки на дану папку і виберіть пункт «Видалити Mail.Ru Агент». Далі, слідуючи певним підказкам, ви зможете видалити програму з вашого комп'ютера.