Як використовувати шпаргалки.

Часто перед іспитом і заліком складно вивчити і запам'ятати весь матеріал. Та й з хвилюванням буває нелегко впоратися. Буває так, що навіть той матеріал, який ще вчора ви відмінно знали, таємничим чином вилітає з голови. Тут на допомогу приходять шпаргалки - добре заховані підказки, подразумевающие, що при всій своїй корисності вони не будуть помічені екзаменатором.
Вам знадобиться
  • навчальні посібники
  • сканер
  • принтер
  • комп'ютер з доступом в інтернет
  • текстові та графічні редактори
  • мобільний телефон або кишеньковий комп'ютер
Інструкція
1
Перш ніж підготувати шпаргалки , виберіть літературу, інформацію з якої ви будете використовувати, а також всі необхідні для виготовлення ваших шпаргалок матеріали. Якщо підготовка відбуватиметься за підручниками, приготуйте сканер. Для виготовлення підказок за матеріалами з інтернету вам знадобиться комп'ютер з доступом до глобальної мережі. Для перенесення інформації на паперовий носій приготуйте принтер. Шпаргалки в електронному вигляді можна залити на мобільний телефон або кишеньковий комп'ютер.
2
Відберіть необхідний матеріал і при необхідності переведіть в електронний вигляд. Для цього відскануйте потрібні сторінки підручника.
3
Продумайте, як ви знайдете відповідь на потрібне питання, не привертаючи уваги викладача. Додайте відповіді в необхідному порядку, виділіть заголовки жирним шрифтом або кольором.
4
Готові відповіді ви можете роздрукувати. Зробіть шпаргалки невеликими за розміром. Це можуть бути картки, в кожній з яких міститься відповідь тільки на одне питання. Або ж надрукуйте відповіді на вузьких довгих смужках паперу і складіть гармошкою, так щоб зручно було ховати її в одній руці і перевертати. Якщо вам зручніше використовувати мобільний пристрій, залийте матеріали в нього.
5
Коли шпаргалки готові, вирішите, куди ви їх заховаєте, і як будете використовувати. Краще всього надіти кофту або брюки з великими кишенями. Якщо на іспиті або заліку можна користуватися довідковою інформацією (літературою, кодексами тощо), попередньо вставте туди роздруковані картки з відповідями. На мобільному телефоні не забудьте відключити звук.
6
Якщо ви користуєтеся друкованими шпаргалками, під час списування зручно їх ховати під листом, на якому пишете відповідь. Також заховати підказки зручно за рукою або на колінах.
Зверніть увагу
Якщо ви зовсім не знаєте предмет, то навіть добре підготовлені шпаргалки можуть не допомогти. Тому при їх виготовленні непогано було б їх ще й почитати.
Корисна порада
Під час списування зберігайте спокій, щоб не викликати зайвих подозреній.Прі наближенні викладача, повільно і впевнено Спрячтесь шпаргалку в кишеню, відкиньтесь на спинку стільця і прийміть задумливий від.Еслі викладач стоїть поруч і спостерігає за вами, почніть писати що -нибудь абстрактне або переписувати вже написане іншими словами.