Як чистити host.

Кількість комп'ютерних вірусів зростає з кожним днем. Незважаючи на те, що багато з них не заподіюють шкоди операційній системі і будь-яким іншим програмам, деякі можуть сильно нашкодити перешкодити роботі комп'ютера.
Інструкція
1
Один з дуже поширених вірусів створено для збору логінів і паролів для доступу до поштових скриньок і соціальним мережам. Симптоми даного вірусу проявляються у відсутності доступу до деяких популярних ресурсів, таким як: vkontakte.ru, mail.ru, yandex.ru та інші сайти. Для початку проскануйте систему антивірусом.
2
Найімовірніше, дана операція не принесе ніяких плодів, бо вірусна програма вже створила необхідні файли, які зараховуються до розряду системних. Відкрийте меню «Мій комп'ютер», натиснувши поєднання клавіш Win (пуск) і Е.
3
Перейдіть в каталог Windows. Відкрийте папку System32. Знайдіть в ній каталог drivers і відкрийте його. Перейдіть в папку etc. Клікніть правою кнопкою по файлу host і виберіть пункт "Відкрити за допомогою». Відкрийте вказаний файл за допомогою програми «Блокнот».
4
Вивчіть вміст файлу. Якщо в ньому містяться посилання на перераховані вище популярні ресурси, просто видаліть їх. Збережіть зміни у файлі.
5
Якщо даний файл не містить нічого підозрілого, перейдіть до властивостей відображення файлів в папках. Активуйте пункт «Показувати приховані і системні файли».
6
Найімовірніше, після цього ви побачите ще один файл з назвою host. Відкрийте його за допомогою «Блокнота». Проведіть процедуру очищення, описану в четвертому кроці або попросту видаліть даний файл.
7
Перезавантажте комп'ютер. Переконайтеся в тому, що даний файл відсутній або не містить непотрібної інформації. Підключіться до інтернету і спробуйте відвідати раніше недоступні ресурси.
Корисна порада
В тому випадку, якщо вам не вдається змінити або очистити файл, підключіть даний жорсткий диск до іншого комп'ютера. Повторіть процес видалення або очищення файлу host, використовуючи іншу операційну систему.
На роботі і в побуті нас оточують комп'ютери. Профілактична прибирання приміщень та генеральне прибирання квартири давно увійшли в звичку людей. Але комп'ютери в цю сферу не потрапляють, і абсолютно марно.

В комп'ютері йде своє життя - всередину разом з повітрям потрапляє пил і бруд, осідає на деталях і платах, а виділяється тепло «цементує» ці відкладення. Через якийсь час, температурний режим перестане відповідати паспортним даним і комп'ютер почне гірше працювати. Власникам в такій ситуації необхідно почистити комп'ютер. Збираючись чистити комп'ютер правильно, слід запастися шматком тканини, яка не залишає ворсинок, кількома ватяними паличками і гумовою медичної грушею. Для початку потрібно визначити, що саме буде піддано чищенню. Напрошується відповідь, що потрібно почистити монітор, клавіатуру з мишкою і системний блок. Але для ефективного прибирання та відновлення робочих температурних параметрів належить почистити комп'ютер зсередини. Для цього потрібно відключити системний блок від електричної мережі і зняти кришку. Першою побаченої брудної деталлю всередині комп'ютера буде вентилятор охолодження. Вірніше їх там 3 штуки - на процесорі, на блоці живлення і на відеокарті. Іноді встановлюється і додатковий (допоміжний) вентилятор. У них різні умови роботи і різні завдання. Вентилятор на процесорі охолоджує його і виганяє тепле повітря за межі системного блоку. Відповідно пилинки скупчуються на ребристої поверхні системи охолодження і під самим кольором. Вентилятор блоку живлення навпаки, подає повітря всередину для охолодження трансформатора, тобто пил і бруд скупчуються і осідають на електричній обмотці і деталях. Кулер на відеокарті розганяє пил в усі сторони - це відразу видно по скопившимся шматочках бруду навколо. Щоб не пошкодити електронні компоненти, використовуємо для важкодоступних місць гумову грушу. З її допомогою видуваємо пил з усіх щілин і ватяними паличками обережно знімаємо налиплі залишки з деталей.Уход за комп'ютером необхідно взяти за правило і періодично чистити комп'ютер, наприклад, раз на півроку, оскільки навіть зміна пір року несе з собою різну вологість в приміщенні, а весняні місяці додають квітковий пилок. Крім того, щадні температурні умови продовжують життя вентиляторів системи охолодження.