Як почати в'язати светр.

Річ, пов'язана своїми руками, здається затишніше. А в'язання - це не тільки хобі, а й засіб боротьби зі стресом. Якщо стільки плюсів, то чому б не почати? Щоб взимку було тепліше, можна пов'язати светр .
Вам знадобиться
  • спиці, пряжа, опис
Інструкція
1
Виберіть вподобану модель в журналі для в'язання. Вивчіть опис і підберіть нитки і спиці. В описі ви знайдете, які саме інструменти знадобляться. Але трапляється таке, що потрібних ниток немає в магазині. В такому випадку в описі знайдіть вказівку, якого метражу повинна бути пряжа і який її склад. Підберіть підходящу пряжу, грунтуючись на цих даних.
2
Перш ніж приступити до роботи, зв'яжіть зразок. Наберіть на спиці, якими будете виконувати в'язання, 12 петель і пров'яжіть 12 рядів. Виміряйте вийшов образец.Дело в тому, що якщо навіть ви знайдете пряжу, зазначену в описі, потрібно в'язати зразок. У кожної в'язальниці своя рука і своя щільність в'язання. Хтось в'яже туго, хтось вільно. Від цього залежить, якого розміру вийде річ на виходе.Ісходя зі зразка розрахуйте, скільки петель вам потрібно набрати, щоб отримати в результаті светр підходящого розміру.
3
Наберіть необхідну кількість петель на спіци.Ніз светр а зазвичай в'яжеться гумкою 1х1, 2х2 або 3х3. Якщо потрібно в'язати гумкою 1х1, зніміть кромочную, наступну петлю пров'яжіть лицьовій, потім виворітного і так далі. У наступних рядах повторюйте візерунок попереднього ряду, тобто над лицьовими петлями в'яжіть лицьові, над виворітними - виворітні. Якщо потрібно гумка 2х2, то після кромочної потрібно провязать 2 лицьові, потім 2 виворітні, і чергувати їх, якщо 3х3, відповідно, чергувати потрібно 3 лицьові і 3 виворітні.
4
Зазвичай светр в'яжеться знизу вгору, але зустрічаються і такі моделі, які необхідно виконувати зверху вниз або справа наліво, або навіть від центру. Уважно вивчіть інструкцію до моделі, перш ніж приступите безпосередньо до в'язання. У тому випадку, якщо светр в'яжеться не знизу вгору, варіантів початку може бути безліч - це не обов'язково гумка. Таке буває рідко, але все ж краще бути уважніше, щоб не довелося розпускати свою працю.
Порадуйте свого коханого чоловіка новим модним спортивним джемпером з короткими рукавами, зробленим своїми руками. Пов'язати цю модель досить нескладно, необхідно лише трохи часу і терпіння.
Вам знадобиться
  • Для моделі 48 розміру (щільність в'язання -31 петля на 10см):
  • - 250г вовняної пряжі червоного кольору в 3 додавання і трохи пряжі чорного і білого кольору для обробки;
  • - спиці №2.
Інструкція
1
Починайте в'язати джемпер зі спинки. Для цього на спиці №2 наберіть 160 петель і зв'яжіть 2см гумкою 1 * 1 і 40см (до лінії грудей) панчішної в'язкою, додаючи 6 разів по одній петлі через 6,5см. Далі в кінці кожного ряду по лінії реглана пров'язуйте по 2 петлі разом. А коли у вас на спицях залишиться 48 петель, закрийте їх в одному ряду.
2
Коли спинка джемпера буде готова, приступите до в'язки переду. Наберіть 160 петель і зв'яжіть 2см гумкою 1 * 1 і 4см панчішної в'язкою. Далі в'яжіть від трьох клубків, виконуючи смуги і вив'язуючи ромб, нитками чорного кольору, починаючи з двох петель.
3
Будьте уважні, коли по ширині ромба буде Провязав 40 петель, приєднаєте нитки білого кольору і починайте в'язати від п'яти клубків. Так продовжуйте до тих пір, поки з обох сторін ромба чорного кольори не буде Провязав по 20 петель нитками білого кольору. Після цього виконайте верхню частину білого ромба, одночасно закінчуючи верхню частину чорного ромба. Прибавки по боку зробіть в точності, як на спинці.
4
Як тільки ви довяжіте до лінії горловини, розділіть петлі на дві частини і почніть в'язати спочатку праву частину, закриваючи з боку горловини: 8,4 рази по 3 і 4 рази по 2 петлі. А в кінці ряду з боку лінії реглана пров'яжіть по дві петлі разом. Точно так же зв'яжіть ліву частину.
5
Тепер приступите до виконання рукава, для чого наберіть ниткою чорного кольору 110 петель і пров'яжіть 2см гумкою 1 * 1 і 6 рядів панчішної в'язкою нитками білого кольору. Після цього в'яжіть нитками червоного кольору, додаючи 7 разів по одній петлі в кожному четвертому ряду, і п'ять разів по одній петлі в кінці кожного ряду. Порахуйте, на спицях у вас має бути 134 петлі.
6
Далі пров'яжіть по 2 петлі разом в кінці кожного ряду по лініях реглана, а коли на спицях буде 18 петель, виконайте скіс і закрийте 2 рази по чотири і 2 рази по три петлі. Потім по лінії реглана спинки пров'яжіть по дві петлі разом в кінці ряду. Зв'яжіть другий рукав і виконайте скіс з протилежного боку.
7
Залишилося зайнятися обробкою горловини. Для цього зв'яжіть бейку, наберіть для неї 130 петель ниткою чорного кольору і зв'яжіть 2см гумкою 1 * 1 і п'ять рядів ниткою білого кольору панчішної в'язкою. Після цього пришийте відкриті петлі бейки до горловини.