Як полоскати горло йодинолом. Йодинол полоскання горла.

У медицині спостерігається тенденція повернення до добре забутим, простим і старим засобам. Так, останнім часом для лікування хвороб горла стали рекомендувати йодінол. Причому необхідно відзначити, що це чи не єдиний засіб, здатний вилікувати хронічний тонзиліт.
Інструкція
1
Йодинол являє собою водний розчин, що складається з йоду (0,1%), йодистого калію (0,9%) і полівінілового спирту. Має характерний запах йоду, добре піниться і змішується з водою. Колір рідини - темно-синій. Здатний розкладатися на світлі, а також в лужному середовищі. При нанесенні на слизові оболонки йодінол повільно отщепляет молекулярний йод - сильне антисептичну та протизапальну речовину, а після розпаду покращує обмін речовин.
2
Для лікування горла візьміть склянку теплої води і по крапельок додавайте в нього йодінол. Коли розчин стане темно-жовтого кольору, можна приступати до полоскання горла. Це найточніший метод дозування.
3
Деякі лікарі радять більш простий, але від того не менш надійний спосіб: розчиніть ложку йодинола в склянці теплої води і відразу ж приступайте до полоскання. Полоскати горло йодинолом можна тричі на добу, а при сильному болі, можна і більше - через кожні чотири години.
4
Йодинол також застосовується і для змазування горла. Зокрема, цей спосіб хороший для лікування хронічного тонзиліту і гнійної ангіни. Для цього візьміть досить довгу паличку (можна взяти звичайний олівець), намотайте на нього вату так, щоб вийшла ватяна турунда. Умочіть її в йодінол і гарненько змастіть мигдалини. Така процедура проводиться при гнійної ангіні 2-3 рази на добу, а при лікуванні хронічного тонзиліту досить і одного разу на день.
5
Призначається йодінол при використанні будь-якого з викладених методів, на 3-5 днів. При цьому слід відзначити його високу ефективність. Часто пацієнти говорять, що біль у горлі проходить за 2-3 дні. Також важливо те, що єдиними протипоказаннями до нього є гіпертіріоз - рідкісне захворювання, пов'язане з надлишком йоду, а також непереносимість етилового спирту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CYoGPbYvclk
Зверніть увагу
Йодинол (Iodinolum) - лікарський засіб, продукт приєднання йоду до полівінілового спирту. Антисептик для зовнішнього застосування.
Корисна порада
Показання до застосування препарату Йодинол. Йодинол призначається за показаннями: Хронічний тонзиліт, гнійний отит, атрофічний риніт, озена, хронічний періодонтит, гнійні рани та хірургічні захворювання, трофічні і варикозні виразки, термічні та хімічні опіки.