Як потрапити на виставку собак.

Якщо ви хочете, щоб ваш вихованець брав участь в офіційних виставках собак , регулярно проводяться РКФ, одного вашого бажання для цього буде недостатньо. Необхідно буде представити в оргкомітет виставки і всі документи, що засвідчують не тільки чистоту породи тварини, але й інші її характеристики.
Інструкція
1
Відвідайте попередньо кілька виставок, ознайомтеся з рекомендаціями фахівців з підготовки собак до ринговці, вивчіть правила поведінки собак під час змагань.
2
Підготуйте свого улюбленця до участі у виставці, здійсните всі профілактичні заходи (ветеринарні, психологічні). Відвідайте (при необхідності) стиліста, що спеціалізується на собак ах.
3
Ознайомтесь з правилами реєстрації учасників.
4
Заповніть заявочний лист на участь у виставці. Вкажіть в заявочному листі: - породу собак і; - кличку собак і (згідно з офіційною родоводу); - номер родоводу і номер клейма (або мікрочіпа); - дату народження собак і, її стать, окрас, клички батька і матері, а також ПІБ заводчика; - ПІБ власника собак і, його домашня адреса (з зазначенням індексу) і контактні телефони.
5
Уявіть секретарю РКФ та/або експертної комісії такі документи: - завірену копію родоводу собак і; - довідку від ветеринара про стан здоров'я собак і; - правильно складений заявочний лист.
6
Якщо ви збираєтеся виставляти недорослий собак у, а цуценя (по класу цуценят і собак -юніоров), членам комісії в цьому випадку буде цілком достатньо уявити замість родоводу щенячью карту (або її завірену копію).
7
Щоб записати собак у на участь у виставці по класу чемпіонів, уявіть в оргкомітет будь-яке свідчення (диплом, сертифікат), що підтверджує її статус чемпіона, наявне в списку свідоцтв, визнаних РКФ.
8
Щоб записати собак у на участь у виставці по класу робітників (наприклад, мисливських) собак , уявіть в оргкомітет завірену копію сертифіката з робочих якостей собак і, який є в списку РКФ.
9
Пам'ятайте, що реєстрація учасників виставки припиняється за 30 днів до її відкриття. Внесіть встановлену оргкомітетом суму для реєстрації учасника в каталозі виставки.
10
Отримайте з оргкомітету протягом тижня після закінчення прийому заявок письмове підтвердження участі вашої собак і в виставці (номер тварини в каталозі, місце і час проведення заходу).
Виставка ізраїльської художниці Сігалом Ландау «Нескінченні ігри» проходить з 8 червня по 1 липня в Державній галереї на Солянка в Москві, це початок європейського турне її відеоробіт.
Інструкція
1
Всесвітньо відома ізраїльська художниця використовує різні засоби - графіку, медіа, фотографію, відео, скульптуру. Але всі її творіння так чи інакше пов'язані з навколишнім середовищем і станом людини, вона без слів яскраво показує соціальні та екологічні проблеми. Художниця активно використовує національну символіку Ізраїлю, розповідаючи його історію. Творчість Сігалу відкриває нові перспективи, перетворює такий складний образ як, наприклад, гра в універсальний символ.
2
Московська виставка предствляет собою ретроспективу відеоробіт Ландау, створених в період з 1999 по 2011 роки. Незважаючи на те, що художниця створює відео, їхню мову невербален. Вона перетворює мову символів в єдиний зрозумілий для сприйняття, спрощуючи його. За словами самої Сігалом Ландау, «ця виставка для тих, хто хоче переконатися в існуванні сучасного мистецтва, здатного вистояти поряд з великими іменами з минулого». Виставка в Москві стане прикладом унікальності мистецтва Ландау на прикладі відео.
3
Потрапити на виставку Сігалом Ландау в Москві можна в будь-який день тижня, крім понеділка з 14.00 до 22.00, в п'ятницю - до півночі. Вартість вхідного квитка на експозицію в Державній галереї на Солянка становить 100-200 рублів. Москва - перше місто, що приймає виставку, надалі вона продовжить свій тур по Європі. Представлені чотирнадцять робіт художниці, в числі яких і її останні відео «Соляне озеро» і «Ашкелон».