Як розблокувати модем.

Велику популярність стали набирати 3G-модеми. Модеми, працюючі за стандартом EDGE, приходять до кожної оселі. А разом з ними іноді приходять проблеми, пов'язані з блокуванням цих модемів. Іноді причина їх блокування невідома навіть самим виробникам, а також службі технічної підтримки. В даний момент питання постало руба: що робити при блокуванні модему?
Вам знадобиться
  • 3G-модем, сім-карта і програмне забезпечення Far Manager.
Інструкція
1
Розблокування 3G-модема по силам не кожному пересічному користувачеві. Але як бути, якщо ви потрапили в таку ситуацію? Найчастіше дзвінок в службу технічної підтримки не рятує модем від блоку до доступу в мережу Інтернет. Необхідна умова для зняття блоку - встановлене програмне забезпечення 3G-модема і Far Manager'a. Сім-карта для зняття блоку не знадобиться, вона стане в нагоді тільки при перевірці функцій працездатності модему.
2
Розглянемо зняття блокування на модемі Huawei E160G з сім-картою Beeline. Встановіть програму роботи з модемом - Білайн Інтернет Вдома. При запуску цієї програми, вона буде "лаятися", видавати помилку. В цьому випадку запустіть Far Manager. Він працює за принципом звичайного файлового менеджера (схожий на Total Commander). В цьому менеджері знайдіть шлях до папки "С: Program Files \ Huawei E160G \ Білайн Інтернет Вдома". У цій папці знайдіть файл "atcomm.dll". Тепер натисніть на клавіатурі "F4". В відкритому документі зробіть пошук (натисніть "F7") слова "CARDLOCK". Змініть всі букви слова на нулі. Закрийте документ із збереженням змін. Запустіть програму "БІД" (Білайн Інтернет Дома), тепер вона "не лається". Це дозволить вам відправляти sms-повідомлення через модем.
3
Після запуску програми створіть новий обліковий запис, яка необхідна для доступу до мережі Інтернет. Тепер ви можете відвідувати Інтернет-сторінки, також є можливість перевіряти суму вихідного трафіка.Інтересная особливість цих модемів - працюють з будь-якими сім-картами вашого регіону. Це було перевірено на більшості відомих операторів стільникового зв'язку.