Як відкрити міні-завод.

Якщо ви вирішили відкрити міні-завод , то доцільно розглянути тонкощі процесу на конкретному прикладі. Мінімальних витрат вимагає покупка пивного заводу, який виробляє від 50 до 200 літрів пива в день. Обладнання коштує до 5 000 $ з ємністю для первинного бродіння, технологічної ємністю, комплектом лабораторного устаткування і системою переливання. Далі вам належить підготуватися до виробництва.
Інструкція
1
Подбайте про приміщення. Для міні-завод а, що має продуктивність 50 літрів пива на добу, шукайте 30 кв. метрів виробничих площ. Якщо продуктивність вашого обладнання 200 літрів, то вам потрібно знайти 60 кв. метрів приміщень.
2
Підготуйте статут і установчий договір, нотаріально завірте установчі документи і підписи. Тепер пройдіть державну реєстрацію і встаньте на облік у службі статистики і податкових органах. На сплату всіх квитанцій і державних мит у вас піде близько 300 USD.
3
Після реєстрації почніть юридичне оформлення приміщення, яке ви обрали під пивоварню. Спочатку отримайте дозвіл від санітарної епідеміологічної станції, держпожнагляду і Енергонагляду на монтаж і запуск заводського обладнання. Оформіть в ЖЕКу довідку, що ви можете користуватися гарячою і холодною водою, а також скидати відпрацьовану воду в каналізацію.
4
Належить оформити ліцензію, якщо міні-завод з виробництва пива знаходиться на території міста Москви або в іншому регіоні, де місцева влада видала спеціальну постанову з цього приводу, хоча на федеральному рівні ліцензування пива скасовано . Вам належить зв'язатися з "Управлінням з торгівлі та координації споживчого ринку".
5
Ознайомтеся з податковою системою. Оскільки пиво входить в категорію підакцизних товарів, отже, ви будете виплачувати додатковий податок, що становить 15%.
6
Оформіть гігієнічний сертифікат на свою продукцію, що підтверджує відсутність у ній можливого несприятливого впливу на здоров'я людського організму. Для цього зверніться у місцевий санітарно-епідеміологічний нагляд з проханням зробити гігієнічну перевірку і провести експертизу нормативної документації, визначальну вимоги до продукції. Якщо раптом вам відмовили в територіальному центрі держсанепіднагляду, то ви можете оскаржити їх рішення, звернувшись в Госкомсанепіднадзор Російської Федерації.
7
Слідкуйте, щоб санітарний стан води, яку ви використовуєте у виробництві, відповідало встановленим державним стандартам.
Створення міні-заводу може стати прибутковим бізнесом. Організувати таке підприємство можна при грамотному складанні бізнес-плану та виконанні декількох нескладних кроків. Почніть ваш шлях до фінансового процвітання вже сьогодні.
Вам знадобиться
  • - План бізнесу;
  • - бізнес-ліцензія;
  • - приміщення;
  • - початковий капітал;
  • - меблі;
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - страховка.
Інструкція
1
Подумайте, скільки грошових коштів ви зможете вкласти в розвиток свого бізнесу. Розрахуйте їх досконалим чином. Звичайно, чим більше стартовий капітал, тим більше буде можливостей. Розгляньте варіант отримання кредиту для бізнесу в надійному банку. Природно, брати його потрібно тільки в тому випадку, якщо ви впевнені, що зможете уникнути проблем з боргами.
2
Оберіть ту галузь, навколо якої буде організована діяльність міні-заводу . В даний час є маса різних варіантів. Важливо, щоб продукція, вироблена на підприємстві, була затребуваною в області вашого проживання. Пошукайте тематичні сайти в мережі, щоб зібрати і проаналізувати всю необхідну інформацію.
3
Проведіть аналіз ринку. Дізнайтеся точно, чи є у вас конкуренти, і в чому їх сильні сторони. Поцікавтеся, як вони ведуть свою діяльність. Придумайте такі механізми, які дозволять вам їх обійти. Створюйте завжди щось нове, унікальне і корисне для суспільства.
4
Продумайте загальний план створення підприємства. Зупиніться детальніше на кожному кроці, який відокремлює вас від поточного стану справ до перетворення заводу в прибутковий бізнес. Все має бути враховано! Зберіть команду професіоналів і разом опрацьовуйте кожен пункт програми. Ведіть справи поступово. Не потрібно намагатися виконати всі завдання відразу.
5
Прийміть рішення з приводу реєстрації підприємства. Яка у нього буде форма? Є кілька відповідних для цього варіантів: партнерство, індивідуальне підприємництво або міні-корпорація. У всіх випадках є свої плюси і мінуси, а також певна документація та обов'язки. Виходите, насамперед, зі своєї ситуації з фінансами і рішення команди засновників.
6
Отримайте ліцензію на ведення бізнесу. Без неї практично неможливо приступити до якого-небудь виду підприємництва. Домовтеся з вашим юристом, щоб він допоміг у швидкому вирішенні даного питання.