Як визначити точний час.

Механічні годинники можуть зупинитися. В електронних може сісти батарейка. Або просто електрику відключать на якесь час , і тоді дані про час зіб'ються та години доведеться встановлювати заново. І найкраще встановити точне час . Тільки спочатку його треба дізнатися.
Вам знадобиться
  • - телевізор або радіоприймач
  • - телефон, стаціонарний або стільниковий
  • - комп'ютер або комунікатор, підключений до мережі інтернет
Інструкція
1
Увімкніть радіо або телевізор. Більшість радіостанцій, особливо серйозних, повідомляють точну час на початку кожної години. Центральні телеканали показують заставки із зображенням годин перед випусками новин, ряд телеканалів показують інформери з точним часом і погодою в регіоні в одному з кутів екрану постійно.
2
Зробіть дзвінок в телефонну службу точного часу вашого міста. Номер телефону цієї служби можна дізнатися в телефонному довіднику. Якщо у вашому місті такої служби немає, зателефонуйте в службу іншого міста. Однак у цьому випадку вам доведеться заплатити за послуги міжміського телефонного зв'язку. Інформацію про точний час в телефонній службі вам повідомить автовідповідач. Якщо стаціонарного телефону немає, можна зателефонувати на цей номер по стільниковому. Але краще буде попередньо подзвонити в довідкову службу оператора. Цілком можливо, що ваш оператор сам по собі надає послугу визначення точного часу, і дана послуга обійдеться вам набагато дешевше.
3
Скористайтеся інтернет-сервісами за визначенням точного часу. Їх існує багато і всі вони безкоштовні. Переваги даного способу в тому, що ви зможете дізнатися точний час в будь-якій точці земної кулі, а не тільки в місці свого перебування. Зайдіть на один з таких сайтів, виберіть який Вас регіон та перегляньте результатом. Також, при бажанні, ви зможете швидко розрахувати різницю в часі між вашим містом і іншим, активувавши відповідну функцію сервісу.
4
Встановіть на свій смартфон або комунікатор спеціалізований додаток (віджет), що показує точний час . Дані цей додаток буде отримувати з мережі інтернет, використовуючи GPRS, EDGE або 3G-з'єднання відповідно до тарифів вашого мобільного оператора, а в результаті точний час цікавить вас регіону завжди буде на екрані вашого телефону. Деякі віджети крім часу показують також дані про погоду та іншу інформацію. Самі додатки, можна знайти і скачати в мережі інтернет як безкоштовно, так і за невелику плату. Детальний механізм установки залежить від технічних особливостей моделі вашого телефону. Подробиці можна уточнити у розробника програми або у інших користувачів даної програми.