Як відучити собаку скиглити. Як відучити щеняти скиглити вночі.

Буває так, що собака постійно скиглить і дратує господаря. Уважному і терплячому власнику треба спробувати вселити своєму вихованцеві, що скиглити з приводу і без приводу не варто.
Інструкція
1
Починайте відучувати собаку скиглити від туги за коханому господареві, що знаходиться, наприклад, всього лише на забороненій для вихованця території (в спальні, туалеті, ванній кімнаті) ще з щенячого віку.
2
Закрийте цуценя на кілька хвилин у будь-якому з «дозволених» приміщень і зробіть вигляд, що пішли. Якщо щеня почав скиглити і дряпати двері, поверніться і акуратно шлепну собаку в покарання або легенько потрясіть, піднявши за шкірку. Якщо щеня трохи поскуліть і заспокоївся, поверніться і похваліть його, пригостивши смачним шматочком.
3
Повторюйте цю процедуру постійно, поступово збільшуючи час, на який щеня буде замкнений у приміщенні. Ні в якому разі не повертайтеся і не заспокоюйте його щоразу, як тільки почуєте, що вихованець знову заскиглив. Собака тільки цього й чекає, і наступного разу вам вже не допоможе і ласий шматочок.
4
Паралельно з цим час від часу командуйте собаці: «Місце», вказавши їй перед цим, на якому саме місці вона повинна сидіти або лежати в очікуванні повернення господаря. Поступово збільшуйте строки, які щеня повинен буде проводити на вказаному вами місці. Якщо навіть, зрештою, він не витримає і почне ходити по приміщенню - це не біда. Головне - щоб він під час цього не скиглив.
5
Якщо собака постійно бігає за вами і скиглить, не зважайте на неї уваги, особливо якщо ви в даний момент зайняті справами. Утримуйте свій статус господаря і спілкуйтеся з собакою тільки тоді, коли можете собі це дозволити, а не в будь-який час за бажанням собаки.
6
Під час прогулянок грайте з нею, займайтеся азами дресирування. Необхідно, щоб собака постійно отримувала необхідне фізичне навантаження. Після повернення додому вкажіть їй на місце і промовте команду. Якщо тварина знову починає скиглити, наступного разу постарайтеся збільшити час прогулянки, займіться з нею більш активними іграми.