Як організувати птахоферму.

птахофермі добре відкривати в районах, де час від часу населення відчуває перебої з продукцією птахофабрик. Якщо ваша ділова інтуїція вже підказала вам, що настав час зайнятися курми, качками, гусьми і перепелами, то відразу займіться реєстрацією підприємства. Навіть якщо ви задумали розводити страуси, порядок організації виробництва однаковий. Ви будете вважатися постачальником сільськогосподарської продукції.
Інструкція
1
Якщо ви плануєте зайнятися племінним молодняком птиці, то ділянку під будівництво і організацію ферми вибирайте далі від великих населених пунктів і сусідніх фермерських господарств. Там погана екологія, висока ймовірність інфекційних хвороб птахів, що погіршить процес розведення племінних курей та іншої домашньої птиці.
2
Якщо ви плануєте налагодити товарне виробництво, щоб забезпечити населення міста продукцією вашої птахоферми, то вам краще орендуйте ділянку, яка розташований максимально близько до точок сбита.Проізводственние площі залежать від того, який тип годівлі ви обрали. Адже гусей або страусів можна тримати на випасі або в усі сезони годувати комбінованими кормами. Виходите з того, що для гусей знадобиться 10 кв. м ділянки на кожну окрему особину, а страусів краще випасати на обгородженому наділі. Водоплавна птиця вимагає, щоб ви подбали про водоймі.
3
Зверніться в місцеву ветеринарну службу за довідкою про санітарну придатності вибраного вами района.Еслі вам належить організувати товарну ферму, то для її рентабельності потрібно вирощувати одночасно від 500 до 800 особин. Заздалегідь, до початку будівництва пташника, оформіть договір про поставку птиці. Виберіть надійного виробника, який тримає племінне господарство у вашому регіоні.
4
Пам'ятайте, що птах не переносить протягів. Враховуйте це при будівництві пташника. Закрийте протяги, коли будете переобладнати інше приміщення. Для молодняку завбачливо зробіть обігрівається, хоча влітку достатньо обладнати великий вольєр. Розрахуйте площу вашого пташника, виходячи з планованого поголів'я. Наприклад, курка і перепел воліють жити скупчено, таким чином, площа пташника для цих видів може бути меншою, ніж для гусей і індиків.
5
Займіться покупкою необхідного обладнання. Кількість годівниць розрахуйте так, щоб до їжі отримали доступ всі птахи. Подбайте, щоб на складі були місткі холодильні камери. Сучасні поїлки та інкубатор підвищать рентабельність вашого виробництва.Ви нагоді супутнє виробництво. Збільште рентабельність господарства за допомогою цеху з переробки пуху і пір'я.