Як визначити лишай у кішок. Як визначити чи є у кішки лишай.

Стригучий лишай у кішок звичайно може вразити шкіру, шерсть або кігті тварини. Варто бути особливо уважним до здоров'я своєї вихованки, тим більше, що це інфекційне захворювання легко передається від кішки людині.
Інструкція
1
Пам'ятайте про те, що при найменших підозрах на стригучий лишай кішку необхідно відвезти до ветеринара, а житлове приміщення ретельно вимити і продезінфікувати.
2
Уважно огляньте мордочку кішки, її кінцівки і хвіст. Якщо ви помітили на них круглі цятки з залисинами, лусочки або скоринки, ретельно вимийте руки і відвезіть тварина на огляд до ветклініки. Якщо ж цятки неправильної форми, то це може бути і авітаміноз, з приводу якого теж не заважає порадитися з фахівцем.
3
Якщо ви є власником персидської кішки, ретельно прощупайте її. У цієї породи симптоми стригучого позбавляючи виражені не так чітко. Про те, що у «перса» лишай, можуть свідчити лише невеликі підшкірні вузлики.
4
Якщо шерсть у кішки лисніє, то і ця ознака не завжди говорить на користь того, що кішка здорова. Надіньте рукавички і візьміть кішку на руки. Уважно огляньте її. Якщо на шкірі у кішки маються гнійники або бульбашки, негайно відвезіть її до лікаря.
5
Якщо кішка під час сезонної линьки залишає за собою клапті шерсті, то подібне посилене випадіння волосся теж може бути одним з ознак стригучого лишаю.
6
Якщо кішка постійно розчісує вуха, зверніть увагу на вушні раковини. Можливо, що їх краї вражені позбавляємо.
7
Зверніть увагу, не деформовані чи є у неї кігті. У тому випадку, якщо пазурі неправильної форми, цілком ймовірно, що вони вражені цим захворюванням.
8
Якщо методом люминисцентной діагностики або методом бактеріологічного аналізу в ветеринарній клініці вашій кішці був поставлений діагноз «стригучий лишай», попросіть перевірити тварина і на наявність у нього інших захворювань. Здорова кішка може успішно справлятися з грибком, навіть якщо його суперечки і знаходяться на її вовни і шкірі.
9
Зверніться до дерматолога, здайте всі необхідні аналізи, щоб виключити можливість зараження. Обов'язково проводите щоденне прибирання та дезінфекцію житлового приміщення доти, поки ваша кішка не буде абсолютно здорова.