Як навчитися ходити на милицях. Як правильно ходити на милицях-відео інструкція.

Після операції в травматологічній клініці нерідко доводиться повністю змінювати свої звички в побуті і спосіб життя, адже, на жаль, ніхто з нас не застрахований від побутових і виробничих травм. Щоб поліпшити координацію і зменшити навантаження на ноги і використовуються підлокітною і пахвові милиці. Як же зробити спочатку невпевнений перший крок, використовуючи милиці, а потім навчитися і ходити на них без особливих зусиль?
Інструкція
1
Використовуйте при пересуванні підлокітною милиці, якщо травма не дуже серйозна або в тому випадку, якщо ви володієте достатньо тренованими м'язами рук.
2
Використовуйте при пересуванні пахвові милиці у всіх інших випадках.
3
Не економте на безпеці і не беріть милиці напрокат, так як вони можуть бути сильно зношені, а їх частини від довготривалого використання - нещільно прилягати одне до одного.
4
Якщо вам потрібні пахвові милиці, вибирайте їх залежно від своєї ваги і віку. Так, хворим з надмірною вагою краще користуватися дерев'яними, а не металевими милицями, бо від маси тіла конструкція може деформуватися. Літнім пацієнтам лікарі зазвичай рекомендують купувати милиці з м'якими пахвовими перекладинами, так як з віком людині стає все важче утримувати рівновагу.
5
Особливу увагу зверніть на те, які у милиць присоски. Випадки, коли пацієнт, навіть впевнено володів милицями, падає через те, що присоски «лисі», відбуваються постійно.
6
Відрегулюйте милиці так, щоб вони відповідали вашому зростанню. Навчання ходьбі на милицях обов'язково проводите з супроводжуючою особою (родичем або медсестрою). Навчання краще проводити безпосередньо в палаті або будинку, постійно тримаючи в полі зору спинки ліжок, ручки шаф, підвіконня, за які, в разі невдалого кроку або втрати милиць, можна вхопитися, щоб не впасти.
7
Тримайте рівно спину, милиці розташуйте трохи попереду корпусу і розведіть їх. Стривайте кілька секунд на здоровій нозі, тримаючи під ліктями або пахвами милиці. Якщо ви використовуєте підлокітною милиці, то руки повинні бути відведені трохи назад, якщо пахвові - в сторони зі злегка зігнутими ліктями. Така вихідна позиція забезпечить оптимальний перенесення ваги тіла при опорі на милиці.
8
Спираючись на милиці, повільно відірвіть від підлоги здорову ногу і перенесіть її трохи вперед, стежачи за тим, щоб милиці не "роз'їхалися в різні боки». Не панікуйте, якщо це сталося. Поверніться самостійно або за допомогою супроводжуючої особи у вихідне положення.
9
Спробуйте ще раз зробити крок на милицях , звертаючи увагу на те, як вага тіла переноситься зі здорової ноги на корпус і руки. Не робіть різких рухів вперед, щоб милиці не втекли далеко назад і не відірвалися несвоєчасно від підлоги.
10
Якщо перший крок нарешті позаду, спробуйте зробити ще кілька кроків. Не перепрацьовувати себе при першому тренуванні, особливо якщо у вас нетреновані м'язи рук.