Як дізнатися версію біоса ? Як дізнатися Яка у мене биос.

Причин оновити BIOS може бути декілька - від необхідності установки нового обладнання, несумісного з нинішньою версією BIOS, до підвищення продуктивності комп'ютера і розширення його функцій. Якщо вам знадобилося оновити версію BIOS на своєму комп'ютері, перш за все, потрібно дізнатися, яка ж версія операційної системи введення-виведення встановлено в даний момент.
Інструкція
1
Для того щоб дізнатися версію BIOS на своєму комп'ютері можна перезавантажити комп'ютер і в момент завантаження прочитати на екрані встановлену версію.
2
Якщо ви не впевнені, що правильно визначили версію, можна скористатися однією з програм, що показують відомості про всі комплектуючих вашого комп'ютера, наприклад CPU-Z або EVEREST. Завантажити та встановити одну з цих програм можна з офіційних сайтів розробників: www.cpuid.com і www.lavalys.com.
3
Якщо ви встановили програму CPU-Z, запустіть її. При запуску програма просканує всі компоненти вашої системи. Це може зайняти трохи часу. Потім відкриється вікно, де на вкладці Mainboard ви побачите розділ BIOS і версію вашої системи.
4
Якщо ви встановили програму EVEREST, то при запуску вона також просканує все обладнання комп'ютера і відкриє вікно управління. В меню зліва виберіть розділ «Системна плата» і відкрийте пункт BIOS. У вікні праворуч ви побачите версію операційної системи введення-виведення.