Як підвернути джинси. модно чи підсукані джинси.

Далеко не всім підходять продаються в магазинах моделі одягу. Часто доводиться купувати речі, які сидять ідеально, але не підходять лише по одному параметру - довжині. Таким чином перед багатьма постає одна й та ж проблема - що робити, наприклад, з джинсами, які довший, ніж необхідно? Відповідь проста - їх потрібно підвернути.
Інструкція
1
Одягніть джинси . Визначте, як ви будете їх носити - з каблуками, кросівками або інший взуттям. Іншими словами, яка вам необхідна довжина - до щиколотки, рівно в підлогу або трохи довше. Обов'язково продумайте це заздалегідь, щоб ні в якому разі не зробити джинси коротше, ніж потрібно, або щоб не встати перед необхідністю ще раз їх підшивати.
2
Відзначте потрібну довжину шматком крейди або милом. Можна відзначити лише одну штанину - другу ви відміряли по першій. Продумайте, чи не хочете ви зробити джинси ззаду трохи довше. Врахуйте це при проведенні лінії.
3
Підверніть штанину до своєї позначки. Виверніть штани навиворіт і пропрасуйте її по новому згину.
4
Тепер визначитеся - чи є необхідність відрізати підгорнутий шматок. Якщо штани досить широкі, а підвернути частина не дуже довга, можна обійтися і без цього моменту. Однак якщо ваші джинси моделі skinny (завужені) або ж підвертати доводиться досить багато тканини доцільніше її відрізати. Не забудьте, що відрізати потрібно з запасом, залишаючи 3 см тканини для підшивки. Ці три сантиметри - ідеальна довжина для підшивки штанів.
5
Обробіть відрізаний край на оверлоге або зиґзаґу, якщо ні того, ні іншого у вас немає, обшийте цей край вручну. Ця процедура гарантує вам, що джинси
6
Залишені три сантиметри тканини від зазначеної вами довжини скрутіть навпіл і ще пропрасуйте. Тепер залишилося тільки прострочити згин на машинці.
7
За виворітного стороні, залишивши відстань від зазначеної лінії 1 мм, акуратно прошийте штанину по колу. Якщо у вас немає швейної машинки, зробіть цей шов руками, попередньо сметани краю тканини.
8
Повторіть всі кроки з другої штаниною.
9
Якщо все вищеперелічене для вас занадто складно, не вистачає матеріалів або умінь - просто віднесіть джинси в ательє, а краще - подверніте їх до потрібної довжини і спокійно носите.