Як робити дитячі презентації.

Кожні мама або тато можуть зробити для свого малюка цікаві дитячі презентації , за допомогою яких дитина зможе не тільки дізнаватися нові предмети, а й розуміти, що вони можуть змінюватися по числах і зробити ще безліч цікавих відкриттів.
Інструкція
1
Визначте тему і вік дітей, для яких будете робити презентацію. Припустимо, це буде заняття з розвитку мовлення, розраховане на дітей 5-6 років, в якому йтиметься про овочі.
2
Знайдіть картинки із зображенням овочів, причому вони потрібні як в однині, так і в множині. Коли будете шукати картинки в інтернеті, не забувайте, що у кожної є автор. Якщо ви розраховуєте демонструвати презентацію не тільки в домашніх умовах, отримаєте дозволу автора.
3
Відкрийте програму PowerPoint. При запуску автоматично створюється нова презентація. На робочому столі ви бачите бланк слайда: справа знаходиться список, ліворуч - меню слайдів, які братимуть участь у презентації . Збережіть презентацію.
4
На меню «Макети вмісту» клацніть мишкою по чистому аркушу і напишіть заголовок презентації . Ви можете на власний розсуд змінювати колір шрифту, розмір і його напрямок. На нижній панелі інструментів знайдіть значок «Вставка» і виберете пункт «Напис». Клацніть мишкою там, де хочете помістити напис і друкуйте необхідний текст.
5
Розташуйте картинки на сторінках презентації . На верхній панелі «Вставка» вибирайте «Малюнок» -> «З файлу». Знайдіть каталог з підготовленими зображеннями і вибирайте потрібні файли клацанням миші. Після цього активуйте кнопку «Вставити».
6
Якщо з'явилася на екрані картинка маленька, збільште її. Візьміть за кутову мітку і розтягніть малюнок до потрібного розміру. Дитина повинна бачити слово і об'єкт, яким він позначений.
7
Заповнюйте всі слайди картинками і написами. У конкретному випадку мова йде про овочі та їхніх назвах. Спочатку назви потрібно використовувати в однині, а потім змінити їх на множину. «Помідор - Помідори».
8
Тепер, для того, щоб картинки рухалися, зробіть анімацію. У верхній панелі відкрийте «Показ слайдів» -> «Налаштування анімації». Для того щоб привернути увагу дитини до тексту, зробіть ефект гойдання, миготіння, збільшення розміру.