Як поміняти значення клавіш. Як змінити значення клавишь на шзщв.

Як правило, на всіх персональних комп'ютерах розкладка клавіатури йде стандартна. Для кожної клавіші визначено її на значення. Наприклад, нижня ліва клавіша на клавіатурі завжди друкує букву «я». Але не всі люди укладаються в стандартні рамки. Комусь, можливо, не зовсім зручно ставити кому, натискаючи одночасно дві клавіші . Набагато простіше ставити потрібний знак одним натисненням.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - клавіатура;
  • - програма InetliType Pro;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Тому існує простий спосіб для зміни значення клавіш на будь стандартній клавіатурі. Для цього вам необхідно увійти через кнопку «Пуск» в панель управління і вибрати там вкладку «Клавіатура».
2
Перед вами відкриється вікно, де ви повинні вибрати вкладку «Налаштування клавіш». У вікні, ви можете переглянути в списку ті клавіші , переналаштування яких доступна без спеціальної програми. Вибираєте зі списку клавішу, натискаєте «Налаштувати». Далі прямуєте підказкам комп'ютера. Проте варто пам'ятати всі змінені клавіші , так як в подальшому можна просто заплутатися. Для початку запишіть їх на листку.
3
Щоб поміняти значення інших клавіш, не зазначених у списку, вам необхідно запустити програму InetliType Pro. Якщо у вас немає цієї програми, можете скачати її з офіційного сайту компанії Microsoft www.microsoft.com. У вкладці, «Налаштування клавіш» перевірте, чи правильно вказана модель клавіатури. Провести дану операцію необхідно, так як набір клавіш, значення яких можна поміняти, залежить від моделі клавіатури.
4
Якщо там вказана не ваша модель, то відкрийте вкладку «Змінити». Знайдіть у списку потрібну клавіатуру і клацніть по «Ок». Назва клавіатури подивіться на лицьовій стороні або на задній. Зазвичай назва розташоване на лицьовій стороні клавіатури в самому низу.
5
Потім відкрийте діалогове вікно «Перепризначити клавішу», виберіть зручний для вас нове значення клавіші . Кнопкою «Ок» підтвердіть обрану команду. Тепер значення клавіші змінено. Але зміна значення клавіші можливо не завжди. Це залежить від операційної системи, яка встановлена на вашому комп'ютері. Наприклад, Windows Vista таких можливостей не передбачає, тому варто звертати особливу увагу на даний фактор.
Зверніть увагу
Значення кнопок клавіатури. На клавіатурі, за допомогою якої ми друкуємо текст, знаходиться досить багато кнопок. Кожна з цих кнопок для чогось потрібна. У цьому уроці ми розглянемо кнопки клавіатури і запам'ятаємо ті з них, які знадобляться нам для роботи з текстом. Клавіші клавіатури. Клавіша Esc. Повна її назва Escape (вимовляється «Еське? Йп») і означає вона «Вихід». За допомогою цієї кнопки ми можемо закрити деякі програми.
Корисна порада
Але знати значення кожної кнопки абсолютно необов'язково - більшість людей десятиліттями користуються комп'ютером і поняття не мають про жодну з цих кнопок. І Ви теж можете не звертати на них уваги. На багатьох клавіатурах цифри знаходяться ще і з правого боку. Вони розташовані точно так само, як на калькуляторі, і для багатьох людей більш зручні. Буває так, що ці цифри не працюють. Ви натискаєте на клавішу з потрібною цифрою, а вона не друкується.