Як знайти аудіодрайвер. правильно підібрати аудіо драйвер.

Для завершення налаштування операційної системи та забезпечення стабільної роботи всіх пристроїв необхідно вміти встановлювати потрібні драйвери. Зробити це можна різними методами.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет, Driver Pack Solution.
Інструкція
1
Якщо ваш комп'ютер підключений до інтернету, то скористайтеся автоматичним підбором драйверів. Відкрийте меню «диспетчер пристроїв», розташоване у властивостях системи.
2
Знайдіть звуковий адаптер. Його назва має бути виділено знаком оклику. Клікніть по ньому правою кнопкою миші. Виберіть функцію «Оновити драйвери».
3
У вікні вкажіть пункт «Автоматичний пошук і установка драйверів». Windows автоматично перевірить наявність необхідних драйверів для цього пристрою.
4
Якщо цей спосіб не спрацював, то самостійно знайдіть потрібні драйвери. Існує не так багато популярних виробників звукових карт. З'ясуйте модель вашого адаптера. Відвідайте офіційний сайт виробника цього обладнання.
5
Скачайте звідти драйвери і програмне забезпечення, придатні для вашої моделі звукового адаптера. Встановіть викачані програми.
6
Якщо після проведення вищеописаної процедури звуковий адаптер не заробив, то скачайте програму Driver Pack Solution.
7
Встановіть цей додаток і запустіть його, відкривши файл Driverpacksolution.exe. Програма автоматично запустить процес аналізу існуючих і відсутніх драйверів.
8
Для автоматичної установки всіх відсутніх або оновлених пакетів драйверів натисніть кнопку «Оновити все». Обов'язково перезавантажте комп'ютер після завершення даного процесу.
Зверніть увагу
Найчастіше, для стабільної роботи звукового пристрою необхідно встановити не тільки драйвери, але і програмне забезпечення, що дозволяє здійснювати більш точні налаштування звукового сигналу і змінювати параметри портів звукового адаптера.
Корисна порада
Ви можете використовувати будь-які інші доступні бази даних драйверів, наприклад SamDrivers.