Як побудувати базу даних.

Дуже часто у людей, що займаються обробкою різних даних, виникає необхідність створення цілої бази. Це можуть бути бази даних клієнтів компанії, товарів або послуг, дані про учнів і т.д. База дозволяє швидко знаходити і обробляти потрібну інформацію, що значно прискорює і спрощує весь процес роботи з різними даними.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - програма Microsoft Office Access.
Інструкція
1
Для створення бази даних можна скористатися спеціальною програмою, наприклад, Microsoft Office Access. Ця утиліта йде в комплекті офісних програм компанії Microsoft. Тому перше, що необхідно зробити - це встановити на свій комп'ютер дану програму. Установку зробіть з диска або скачайте Microsoft Office Access з інтернету. Можна скачати з офіційного сайту компанії office.microsoft.com.
2
Намагайтеся встановлювати всі подібні утиліти в системний локальний диск вашого комп'ютера. Запустіть програму. Перед вами відкриється вікно Microsoft Access. Тут програма запропонує вам декілька вже готових шаблонів різних баз даних. Якщо ж жоден шаблон вам не походить, то виберіть опцію «Нова база даних».
3
В відкритому документі ви побачите чисту таблицю, яка вже готова до заповнення. У ній вам потрібно додати поля, куди будуть занесені різні дані. Для цього на панелі завдань виберіть графу «Режим таблиці». Відкриється нова панель інструментів, де є дві опції: «Нове поле» дає можливість додати стандартні дані (наприклад, ім'я, прізвище); опція «Додати поля» дозволяє вставляти чисте поле.
4
Якщо однією таблиці мало, то можна створити ще в одній і тій же базі даних. На панелі інструментів виберіть опцію «Створення». На панелі клікніть по опції «Таблиця». Далі таблиця буде автоматично створена. У ній ви також можете додати поля.
5
Таким чином створюються різні бази даних саме з тією інформацією, з якою працюєте безпосередньо ви. Готові бази даних можна розмістити в інтернеті, дозволити до них доступ іншим користувачам, імпортувати інформацію та багато іншого. Не забувайте регулярно зберігати таблицю, так як в комп'ютері бувають різні збої або системні помилки.