Як назвати туристичну фірму.

Мудра прислів'я говорить: «Як корабель назвеш, так він і попливе». Ліквідне назва саме по собі гарантує певний відсоток успіху всього підприємства, оскільки воно здатне привернути увагу, викликати приємні асоціації і змусити скористатися пропозицією.
Інструкція
1
Вибирайте лаконічну назву. Прості короткі слова будуть легше запам'ятовуватися покупцями ваших послуг. До того ж, назва сайту для фірми, засноване на короткому назві, простіше диктувати. А значить, його будуть частіше відвідувати потенційні туристи.
2
Уявіть собі вашу цільову аудиторію і зробіть назва співзвучним їх пріоритетам та інтересам. Якщо послуги, що надаються вашої фірми, орієнтовані на туристів з високим доходом, підкресліть в назві елітність, престиж і статус. Якщо ви хочете привернути увагу малозабезпечених клієнтів, зробіть в назві акцент на економічність.
3
Складіть список конкурентів і проаналізуйте назви їх фірм. Зрозумійте, в чому секрети цих назв і який ефект вони виробляють. Це надихне вас на творчі мініоткритія і подарує кілька нових ідей.
4
Уникайте стандартів. Придумайте запам'ятовується слово, щоб назва вашої туристичної фірми не злилося із загальним потоком елементів, що містять слово «тур».
5
Складіть назва з двох частин. Перша повинна нести інформацію про рід вашої діяльності. Наприклад, «Бюро екзотичних турів» або «Агентство екстремальних подорожей». У другій частині відобразіть специфіку саме вашої фірми. Ця частина повинна бути яскравою, унікальною і вказувати на напрямок, в якому ви працюєте.
6
Напишіть список асоціацій, які повинно викликати назва вашої фірми. Потім знайдіть словники мов слов'янської групи і переведіть список на чеський, український, польський, болгарський, словацька мови. Переклад буде інтуїтивно зрозумілий, а звучання деяких слів може виявитися дуже виграшним.
7
Вибравши кілька найвдаліших, на ваш погляд, назв, проведіть невелике соціологічне опитування. Дізнайтеся асоціації оточуючих вас людей, які виникають у них з кожним із назв. Записуйте їх відповіді і відкидайте ті назви, які несуть негативний посил.