Як включити апаратне прискорення. ігри чтби йшли без апаратного прискорення.

Апаратне прискорення дозволяє окремим складовим комп'ютера таким, як відео і звукова карта, брати на себе завдання, щоб не завантажувати процесор. Це може виразитися в декодуванні відео або звуку відповідним "залізом" в комп'ютері.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - драйвера для відео і аудіоплати
Інструкція
1
Апаратне прискорення на даний момент вимагає безліч додатків, які працюють з відео і звуком. Якщо прискорення не виставлено, то в системі можуть з'явитися збої, т.к. на процесор покладаються великі задачі.Функція збільшення або зменшення апаратного прискорення стає доступною тільки після установки драйверів пристроїв. Необхідні драйвера йдуть в комплекті з пристроєм (на CD-диску). Якщо у вас цих дисків не виявилося, то драйвера можна скачати з офіційного сайту виробника вашого "заліза" .Також буде потрібно встановити пакет Direct X, який вільно розповсюджується в мережі. Варто відзначити, що практично кожен ігровий диск включає в себе Direct X.
2
Для виставлення значення апаратного прискорення відеокарти натисніть правою кнопкою миші на робочому столі - "Властивості" - кнопка "Додатково" - вкладка "Діагностика" - вкладка "Апаратне прискорення". На вкладці "Апаратне прискорення" необхідно змінити 2 параметра: "Апаратне прискорення" і "Включити суміщення запису". Обидва параметра повинні бути активовані, причому "Апаратне прискорення" необхідно виставити на максимум, в значення "Повне".
3
Для виставлення значення апаратного прискорення звукової карти натисніть меню "Пуск" на робочому столі - команда "Виконати" - напишіть команду "Dxdiag". Перед вами відкриється вікно "Засіб діагностики DirectX". Перейдіть на вкладку "Звук", в цій вкладці змініть параметр "Рівень апаратного прискорення", виставите його на максимум.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=q05fVHJWNgk