Як колоти Траумель. траумель ревматизм.

Траумель З належить до групи гомеопатичних препаратів. Він має протизапальну, кровоспинну, регенеруючу та імуномодулюючу дію. Це ліки є ефективним універсальним засобом для лікування всіх видів ушкоджень м'яких тканин.
Інструкція
1
Траумель З ефективно бореться з крововиливами та зменшує набряклість м'яких тканин в зонах пошкодження при опіках, травмах і т.д. Засіб усуває больовий синдром, підвищує тонус судин, знижує проникність їх стінок, а також, стабілізує реологічні показання крові.
2
Володіючи ранозагоювальну дію, препарат широко використовується в післяопераційний період для реабілітації пацієнтів.
3
Завдяки здатності активізувати імунологічну реакцію організму, Траумель З зменшує симптоми запалення в самому осередку - біль, почервоніння і набряки.
4
Ін'єкції препарату призначаються при запальних і дегенеративних процесах опорно-рухового апарату - міозитах, ревматичних артритах, бурситах, періартритах і т.д. Засіб відмінно зарекомендувало себе при лікуванні остеохондрозу, артрозу суглобів, захворюваннях внутрішніх органів і патологіях малого таза.
5
Траумель З успішно справляється із забоями, травмами, розтягуваннями, вивихами, крововиливами, переломами кісток, гострими черепно-мозковими травмами та їх наслідками, посттравматичними і післяопераційними набряками.
6
Засіб показано при запальних захворюваннях органів дихальної системи (бронхітах, пневмонії та інших захворюваннях легенів).
7
Траумель З призначають для профілактики післяпологових та інших післяопераційних ускладнень.
8
Препарат добре зарекомендував себе в реабілітаційному лікуванні постінсультних ускладнень і наслідків черепно-мозкових травм.
9
Даний засіб використовують при ЛОР-захворюваннях (отитах, запаленнях придаткових пазух носа і т.д.).
10
Ліки застосовують для лікування маститів, трофічних виразок, захворювань порожнини рота, запальних захворювань органів зору та інших гнійно-запальних процесів.
11
Ін'єкції Траумель С можна вводити внутрішньом'язово, підшкірно, внутрисуставно, сегментарно, а також, в акупунктурні зони. Все залежить від захворювання і вогнища ураження. Спосіб введення і дозування призначає лікар при огляді.
12
Дорослим в більшості випадків призначають 1 ампулу на добу. При вираженій клінічній картині дозу збільшують до 2 ампул.
13
Дітям до 2 років призначають 1/6 вмісту 1 ампули. З 2 до 5 років включно - 1/4 1 ампули. З 6 років призначається доросла дозування.
Зверніть увагу
Як правило, препарат переноситься легко і не має побічних ефектів. У рідкісних випадках можуть виникнути алергічні реакції в зонах застосування (почервоніння, свербіж) .Траумель С протипоказаний, якщо є підвищена чутливість до рослин родини складноцвітих. У період вагітності та годування груддю ліки може бути призначено в індивідуальному порядку за рішенням лікаря.
Корисна порада
Засіб поєднується з іншими лікарськими препаратами.