Як переїхати жити до Європи. переїзд закордон.

Тих, у кому патріотизм виявляється переможений критичним поглядом на російську дійсність, радує перспектива життя в Європі - якщо не назовсім, то хоча б не деякий час. Переїзд в іншу країну на певний час не так складний, як здається, якщо підійти до цього питання ґрунтовно і передбачити всі нюанси.
Інструкція
1
Визначтеся, в яку європейську країну ви хочете переїхати і чому. Виберіть в цій країні місто, де в подальшому буде ваш будинок. Якщо у вас немає необхідності переїжджати в якийсь конкретний місто через запрошення на роботу або в ВУЗ, вибирайте душею. Переберіть в голові європейські міста і дозвольте собі мріяти про те, чого вам дійсно хочеться. Якщо ви зважилися поміняти своє життя, вибирайте напрям, який зробить вас щасливим.
2
Отримайте тип шенгенської візи, який відповідає вашому основному виду діяльності на території обраної країни. Отримайте студентську візу, якщо ви поступили до ВНЗ, бізнес візу, якщо у вас є запрошення від європейського роботодавця. Якщо вас в Європі не чекають ні ВУЗ, ні роботодавець, отримаєте тримісячну туристичну шенгенську візу.
3
Через Інтернет знайдіть житло, яке стане вам домом. Довгий час жити в готелях - дорого, в хостелах - незручно. Кращим варіантом для вас стане оренда квартири або кімнати. Знайдіть оголошення про здачу житла в оренду в тому місті, в який ви хочете переїхати і поспілкуйтеся з орендодавцем. Домовтеся з ним про ціну, обміняйтеся контактними даними, повідомте дату свого приїзду.
4
Вивчіть іноземну мову. В ідеалі це має бути мову тієї країни, в яку переїжджаєте. Англійська мова повсюдно поширений в країнах Європи, тому він є підходящою альтернативою.
5
Підготуйте грошові кошти, необхідні вам на оренду житла і проживання в Європейській країні. Якщо ви - абітурієнт європейського ВУЗу, то підготуйте суму, достатню для оплати навчання. Якщо ви переїжджаєте в Європу не по робочій візі, подумайте, чим ви будете заробляти на життя в чужій країні. Дистанційна робота через Інтернет - один з хороших варіантів.
6
Заведіть нових друзів і знайомих в тому місті, куди ви їдете. Зустрітися з ними на численних сайтах в Інтернеті, ведіть переписку, спілкуйтеся. Коли ви опинитеся в незнайомому місті, їх допомога вам знадобиться.
7
Завершіть всі справи, які пов'язують вас з російським містом - місцем вашого проживання в даний момент. Якщо ви не знаєте, назавжди ви переїжджаєте або на час, не продавайте нерухомість і автомобіль. Поставте машину в гараж, а квартиру здайте - це буде додатковим доходом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JzB7XuuQw9I
Якщо ви мрієте виїхати жити в Європу , отримати безцінний досвід життя в іншій країні, але не знаєте з чого почати, наскільки це можливо, то варто ознайомитися з деякими з способів імміграції до європейських країн .
Інструкція
1
Для початку оціните свої сили, ступінь освіти, вміння, володіння мовами. Англійська мова в Європі знають практично всі, від мала до велика, так що, в першу чергу, вчіть його. Це - обов'язкова умова, тільки з ним можна знайти роботу. Потім спробуйте опанувати бодай базовими знаннями мови країни, в яку ви хочете поїхати.
2
Відмінний спосіб отримати вид на проживання в Європі - поїхати туди вчитися. У більшості випадків освіту в країнах Євросоюзу досить дороге, проте, є кілька країн, досі забезпечують всіх студентів, незалежно від походження, безкоштовною освітою. Наприклад, в їх ряд входить Німеччина (деякі ВНЗ), Фінляндія, і деякі ВНЗ Голландії також не стягують плату за навчання. Для вступу в усі європейські вищі навчальні заклади на програми англійською мовою (яких безліч) необхідно надавати сертифікат про знання англійської мови - IELTS чи TOEFL
3
Якщо ви вже працюєте, дізнайтеся, чи немає у вашої компанії програм обміну з іноземними партнерами. Також можна скласти резюме і розіслати його в цікавлять європейські фірми, описавши свій досвід роботи та рівень освіти. Найчастіше російськомовні співробітники вельми затребувані - наприклад, при розробці сайтів для клієнтів з країн співдружності. Таким чином ви зможете отримати дозвіл на роботу і, як наслідок, вид на проживання.
4
Якщо ви закінчили університет в Росії, спробуйте подати свої документи на стипендію в магістратуру або аспірантуру обраної європейської країни. Стипендій і грантів для студентів з Росії (наприклад, британська Chevening) існує досить багато, і не варто боятися посилати свої документи, навіть якщо в дипломі оцінки далекі від ідеалу - часто для приймальної комісії куди важливіше супровідний лист від претендента на стипендію та опис досвіду роботи . Дізнайтеся про стипендії на сайтах цікавлять вас університетів, а також не соромтеся звернутися в власний вуз і дізнатися про програми обміну.