Як підключити швидкісний інтернет. Як зробити інтернет швидкісним.

Інтернет - невід'ємна частина робочого процесу на персональному комп'ютері. Високошвидкісне підключення ADSL можна налаштувати самостійно, виконавши деякі операції.
Вам знадобиться
  • - модем;
  • - оптоволоконний кабель;
  • - спліттер;
Інструкція
1
Виберіть оператора, який буде вам постачати послуги високошвидкісного з'єднання. Зверніть увагу на всі пункти договору, наприклад, чи входить у вартість модем і прокладка кабелю всередині квартири. Уточніть, який порядок розірвання договору.
2
Після того, як ви визначилися з оператором-постачальником, придбайте модем для високошвидкісного підключення і спліттер для поділу лінії. Купіть необхідний метраж оптоволоконного кабелю. Обіжміть його кінці штекерами в спеціалізованих магазинах.
3
Підключіть мережеву карту до материнської плати вашого персонального комп'ютера. Скачайте драйвери з сайту виробника і встановіть їх. Перезавантажте операційну систему, щоб усі зміни вступили в силу.
4
Підключіть до виходу сплиттера "LINE" точку доступу. До виходу "telephone" підключіть телефонний кабель, а до порту "internet" - кабель, який далі потрібно протягнути до модему високошвидкісного підключення і з'єднати з ним. Укладайте кабель так, щоб уникнути його механічних ушкоджень. Підключіть модем до мережевої карти в персональному комп'ютері.
5
Зайдіть в «Панель управління» - «Мережеві підключення». Клікніть по посиланню «Створення нового підключення». Тепер виберіть пункт «Підключити до інтернету», далі - «Встановити підключення вручну» - «Через високошвидкісне підключення, запитуюча ім'я користувача та пароль».
6
Вкажіть логін і пароль, які записані у вашому договорі. Буде створений ярлик на робочому столі. Через нього підключіться до інтернету.
Зверніть увагу
Якщо не вдається створити підключення, то вимкніть визначник на домашньому телефоні
Змінити чинний тариф в мережі « Мегафон » на більш привабливий можна на офіційному сайті компанії в системі самообслуговування «Сервіс-Гід» або в одному з офісів.
Інструкція
1
Відвідайте офіційний сайт компанії «Мегафон». У верхньому лівому кутку знайдіть кнопку «Сервіс-Гід». Натисніть на неї.
2
Увійдіть в систему самообслуговування. Для цього введіть в спеціальні поля номер свого телефону і пароль. Якщо ви не отримували код доступу в систему «Сервіс-Гід» раніше або забули його, дотримуйтесь інструкцій, розташованим над полем введення номера і пароля.
3
Зверніть увагу на вертикальне меню в лівій частині сторінки. Вам потрібен пункт «Послуги та тариф». Клікніть по ньому - перед вами постане підміню. Виберіть у ньому перший пункт «Зміна тарифного плану».
4
Вивчіть тарифні плани, які вам доступні. Пам'ятайте, що система самообслуговування дозволяє вибирати не будь-який тариф, наявний в арсеналі оператора зв'язку, а лише ті, які перераховані на основній частині відкрилася сторінки. Ви можете встановити конкретну дату, починаючи з якої буде діяти новий тарифний план. Якщо ви хочете вибрати один з інших наявних контрактів, зверніться в офіс компанії.
5
Оберіть найбільш зручний для вас офіс «Мегафон». Ця інформація доступна на головній сторінці офіційного сайту в горизонтальному меню в розділі «Допомога та обслуговування». Ви можете скористатися зручною системою пошуку за назвою станції метро або на карті.
6
Відвідайте офіс «Мегафон». Поясніть співробітникові, що ви хочете перейти на інший тарифний план, але він недоступний в системі самообслуговування.
7
Заповніть бланк заяви, наданий вам співробітником офісу, вкажіть у ньому тарифний план, на який хотіли б перейти. Надайте фахівцеві свій паспорт. Підключення до нового тарифного плану відбудеться протягом двох тижнів, на ваш номер прийде смс-повідомлення. Пам'ятайте, що за перехід з одного тарифу на інший з рахунку списується плата, її розмір становить до 200 рублів.