Як укладати каре.

Незважаючи на нові модні тенденції, стрижка каре (або боб) залишається популярною на всі часи. І тому є з'ясовні причини: каре не вимагає занадто ретельного догляду, підходить до будь-якого типу волосся, а на її основі можна зробити кілька варіантів повсякденних і святкових укладок.
Вам знадобиться
  • - фен;
  • - пінка для укладки;
  • - мус;
  • - кругла щітка;
  • - гребінець з дрібними зубчиками;
  • - лак для волосся;
  • - бігуді.
Інструкція
1
Каре назад.Нанесіте на мокре волосся пінку і рівномірно розподіліть її від коренів до кінчиків волосся. Використовуючи круглу щітку, висушіть кожне пасмо феном, зачісуючи її назад. Готову укладку зафіксуйте за допомогою лаку для волосся.
2
Каре з косим пробором.Нанесіте на волосся мус для волосся, а потім висушіть волосся феном. За допомогою гребінця з тонкими зубчиками зробіть косий проділ. Акуратно розділіть волосся з цього проділу. Зачешіть більшу частину волосся за вухо, залишивши інші пасма вільно спадати. Щоб зачіска довго трималася, скористайтеся для її фіксації лаком.
3
Укладання каре на бігудей.Нанесіте на злегка вологе волосся мус. Накрутите на волосся на великі бігуді і посушите за допомогою фена. Після того як волосся висохли, почекайте близько 20 хвилин, таким чином ви дасте зачісці «зміцніти». Після цього акуратно зніміть бігуді і розчешіть волосся пальцями, починаючи з коренів. В цьому випадку зачіска буде триматися довше. Обов'язково закріпіть локони за допомогою лаку.
4
Експрес-укладка.На вологе волосся нанесіть небагато пінки і збийте волосся від самих коренів. Нахиліть голову вниз і висушіть голову феном, продовжуючи збивати пасма волосся пальцями. Не забудьте зафіксувати волосся лаком.
5
Об'ємна укладка.Еслі у вас від природи тонке волосся, таке укладання додасть їм обсягу і візуально зробить волосся гуще.Митие волосся замотайте махровим рушником і залиште на кілька хвилин. Нанесіть об'ємну пінку і розподіліть її по всій довжині. Зачешіть волосся на одну сторону і починайте сушити феном. Висушену пасмо по черзі перекладайте на протилежну сторону. Далі нахиліть голову вниз і струсіть волосся, після чого різко її підійміть. Волосся ляжуть в легку, але пишну зачіску. При бажанні надайте волоссю додатковий об'єм за допомогою круглої щітки.