Як виїхати в Нью-Йорк.

Отримання американської візи часто стає каменем спотикання і головною перешкодою для людей, які збираються виїхати в Нью-Йорк . Якщо цей етап подолано успішно і віза у вас в паспорті, інша підготовка не займе багато часу і сил.
Інструкція
1
Візьміть закордонний паспорт, довідку з місця роботи або навчання, одну кольорову фотографію 5 х 5 см, $ 100, якщо ви їдете в Нью-Йорк менше, ніж на рік. З цим документами йдіть в один з офісів компанії Pony Express. Вона офіційно уповноважена приймати заяви на неімміграційні візи.
2
Заплатіть за послуги компанії Pony Express від 700 до 1300 рублів. Заповніть бланк анкети DS-156, який вам видадуть в офісі. Вкажіть, де ви збираєтеся зупинитися в Нью-Йорк е. Якщо у друзів - пред'явіть їх лист-запрошення. Якщо ви - чоловік, заповніть додатковий додаток до анкети. Воно допомагає імміграційній службі визначити, чи є ви потенційним терористом.
3
Очікуйте запрошення американське посольство для особистого співбесіду, а коли отримаєте його, підготуйте необхідні документи, щоб переконати посольство США в Москві, що ви не потенційний емігрант. На співбесіді підтвердіть документально взаємини з друзями, якщо ви збираєтеся виїхати в Нью-Йорк на їх запрошення. Пред'явіть довідку про доходи, свідоцтва про права власності на нерухомість в Росії і довідку з банку про стан вашого рахунку.
4
Отримайте американську візу.
5
Купіть авіаквиток до міста Нью-Йорк . Прямі рейси в туди є тільки з Москви. Якщо ви москвич, купите в авіакасі або самостійно через мережу Інтернет квитки туди і назад авіакомпаній «Аерофлот» (від 429 євро без зборів) або Delta (від 659 євро без зборів). Якщо ви не москвич, купите додатковий квиток зі свого міста до Москви, враховуючи необхідний час між літаками.
6
Обміняйте невелику суму російських рублів на американські долари, так ка євро в Нью-Йорк е не є популярною валютою. Основну суму покладіть на картку, оскільки цивілізований світ вже давно не носить гроші в гаманці і розплачується абсолютно скрізь банківськими картами.