Як змінити розкладку клавіатури. Як переключити на клавіатурі.

Досить часто значок розкладки клавіатури в Windows мимоволі зникає, а як перемкнути мову введення тексту за допомогою клавіш, відомо не кожному. Щоб ситуація не застала вас зненацька, корисно знати способи зміни мови введення в Windows.
Інструкція
1
Перш за все, слід знати, що відобразити значок мовної панелі в панелі задач можна таким чином: клацніть правою кнопкою миші на панелі задач, в контекстному меню виберіть пункт «Панелі інструментів» і натисніть «Мовна панель». Значок перемикання мов тут же здасться на панелі завдань. Тепер, клацнувши мишкою по значку, ви зможете вибрати мову введення тексту.
2
Крім того, ви можете перемикати розкладку клавіатури за допомогою клавіш, натискаючи певне їх поєднання. Наприклад, ви можете перемикати мову введення, натискаючи одночасно клавіші Ctrl і Shift, Ctrl та Alt або Alt і Shift.
3
Щоб налаштувати зручне вам поєднання клавіш для перемикання розкладки, зайдіть в меню «Пуск», далі виберіть «Панель управління», потім «Дата, час, мова і регіональні стандарти» і в підсумку «Мова і регіональні стандарти». У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Мови» і натисніть кнопку «Детальніше». Тепер натисніть «Параметри клавіатури», а потім «Зміна поєднання клавіш». Змінить поєднання клавіш, натиснувши які ви зможете в будь-який момент перемкнути мову введення.
Корисна порада
Щоб розкладка змінювалася автоматично при введенні тексту, можна встановити на комп'ютер програму Punto Switcher. Завантажити програму можна на сайті www.punto.yandex.ru