Як встановити модем Acorp.

Для створення локальної мережі з доступом в інтернет необхідно правильно налаштувати пристрій, що розподіляє сигнал між комп'ютерами або ноутбуками. Не важливо, чи буде це Wi-Fi маршрутизатор або DSL- модем .
Інструкція
1
Для початку підключіть ваш DSL- модем до електромережі. Увімкніть пристрій. З'єднайте з портом DSL кабель телефонної лінії. Для здійснення даного підключення рекомендують використовувати спліттер.
2
Знайдіть у влаштуванні роз'єм Ethernet або LAN. Підключіть до нього, використовуючи мережевий кабель, ноутбук або комп'ютер. Перед тим як приступити до налаштування самого модем а, змініть параметри мережного адаптера комп'ютера або ноутбука.
3
Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. Виберіть пункт «Змінити параметри мережевого адаптера». Відкрийте настройки протоколу TCP/IPv4. Активуйте пункти «Автоматично отримати IP-адресу» і «Отримати адресу DNS-сервера автоматично».
4
Увімкніть браузер. Введіть в його адресний рядок IP DSL- модем а. У випадку з пристроєм фірми Acorp, даний адреса має значення 10.0.0.2.
5
На екрані відобразиться вікно введення логіна і пароля. Найімовірніше, буде потрібно ввести логін admin і пароль epicrouter. Перед вами відкриється головне меню налаштувань.
6
Вивчіть зміст лівої колонки. В меню Configuration виберіть пункт WAN setup. Натисніть кнопку Submit.
7
Зверніться до фахівців вашого провайдера або відвідайте його офіційний форум. З'ясуйте параметри, які необхідно вказати в даному меню, і введіть їх.
8
У тому випадку, якщо вам потрібно задати статичні мережеві адреси для ваших комп'ютерів і ноутбуків, активуйте пункт Static IP Settings. Задайте діапазон допустимих IP-адрес.
9
Активуйте пункт Automatic Reconnect. Це дозволить уникнути проблем при розривах з'єднання. Натисніть кнопку Save & Reboot. Ваш DSL- модем автоматично перезавантажиться.
10
Повторіть операцію входу в меню налаштувань обладнання. Натисніть кнопку Connect і переконайтеся в тому, що з'єднання встановлено і активно.
Зверніть увагу
Врахуйте, що IP-адресу, логін і пароль можуть відрізнятися від наведених прикладів. Вивчіть інструкцію для визначення вірних значень цих параметрів.