Як підготуватися до олімпіади з математики.

Участь в олімпіадах і різних конкурсах по математиці - це відмінний привід перевірити свої знання і усвідомити прогалини, які слід заповнити. Грамотна підготовка значно збільшує шанси на перемогу.
Інструкція
1
Ретельно ознайомтеся із завданнями, які були на олімпіаді в минулому році. Якщо ви брали участь в ній, згадайте свої помилки, вирішите ці завдання ще раз, розберіться, чому ви були не праві. Доможіться розуміння своїх помилок і прочитайте додатковий матеріал по складним для вас темам не тільки в підручнику, а й в енциклопедіях чи книгах для поглибленого вивчення.
2
Прокрутіть свій підручник з математиці , щоб освіжити в пам'яті список тем, які будуть висвітлені завданнями на олімпіаді. Випишіть на окремий листок основні формули і всю базову математичну інформацію, яка дає ключ до вирішення задач.
3
повирішувати завдання відмічені зірочкою. Вони є трохи більш складними в порівнянні з рештою, зате звичайні однотипні завдання ви будете після цього вирішувати набагато легше.
4
Вирішіть декілька особливих "завдань на логіку", які розвивають мислення. Це дозволить вам при вирішенні математичних завдань краще зрозуміти їх суть, логічніше міркувати і швидше прийти до правильної відповіді.
5
Складіть список запитань, відповіді на які вам так і не вдалося отримати самостійно. Занесіть в цей список складні і незрозумілі для вас теми.
6
Попросіть вашого викладача по математиці про індивідуальний занятті після уроків. Учитель, зацікавлений в перемогах своїх учнів, обов'язково приділить вам час. Задайте всі питання зі складеного списку, розкажіть вчителю про всі труднощі, які виникли у вас під час самостійної роботи з підручниками. Можливо, крім пояснень, викладач дасть вам кілька додаткових корисних порад.
7
В останній день перед олімпіадою закрийте всі підручники, забудьте про математичних формулах і зробите прогулянку пішки, щоб наситити мозок киснем. Спати лягайте рано.
8
Вранці в день олімпіади випийте чашку гарячого і дуже солодкого чаю і з'їжте шоколадку.
Корисна порада
В день олімпіади не потрібно піддаватися загальній нервозності. Ведіть себе спокійно і не намагайтеся в останню хвилину вичитати що-небудь новеньке в підручниках. Краще підійти до вирішення задач з олімпійським спокоєм і впевненістю у власних силах.