Як зробити теплу підлогу в квартирі.

Напевно кожному знайома ситуація, коли погода восени вже холодна, а опалення ще не включено. Та й під час сильних зимових морозів потужності опалювальних приладів не вистачає. У такій ситуації допоможуть так звані теплі підлоги .
Інструкція
1
Існує кілька видів теплих підлог. Вони поділяються на водяні та електричні. Найбільш затребувані електричні, які в свою чергу бувають плівкові, кабельні та стрижневі. Крім того, за принципом обігріву вони діляться на інфрачервоні і конвекційні.
2
Найбільш популярними є інфрачервоні плівкові підлоги , так як вони мають цілу низку екологічних переваг: рівномірно розподіляють температуру в приміщенні, не сушать повітря, нейтралізують сторонні запахи, злегка іонізують повітря і мають антиалергенний ефект.
3
Плівка дозволяє встановлювати інфрачервоний тепла підлога навіть під такі примхливі покриття, як ковролін і ламінат. Нагрівальні елементи такої підлоги надійно змонтовані між двома шарами поліестерової плівки, а підлогові покриття затримують всього від п'яти до дев'яти відсотків тепла.
4
Плівка призначена для сухого монтажу, тому перед тим як її укладати, не потрібно робити стяжку. Укладіть теплоотражающий матеріал на простір, яке не буде згодом заставлено меблями.
5
Розріжте термоплівку на смуги потрібного розміру. Укладіть її на теплоотражающий матеріал мідними шинами вниз і закріпіть її скотчем.
6
Перш ніж підключити термопленку до термостата, зніміть ізоляцію на кінці дроту на один сантиметр, вкладіть оголений кінець дроту в хвостовик контактного затиску і затисніть його пассатижами. Розташовуйте дроти таким чином, щоб пучки проводів проходили під плінтусом.
7
Заізолюйте відріз мідної шини і місця підключення проводів, використовуючи невеликі відрізки гумової ізоляції (вона повинна бути в комплекті). Цю операцію слід виконувати дуже ретельно і акуратно.
8
Далі заміряйте електричний опір теплої підлоги на кінцях проводів, які будуть підключені до термостата. Обчисліть споживану їм потужність від мережі за формулою W = V?/R і порівняйте отриманий результат з максимально допустимим навантаженням термостата.
9
Підключіть до термостата дроти, з нижньої сторони термопленки встановіть датчик температури підлоги і підключіть його до термостата. У свою чергу термостат підключіть до мережі.
10
Перш ніж приступити до укладання підлогового покриття, систему включіть і встановіть температуру підлоги. Перевірте, як нагрівається кожна смуга плівки. Тепер можна укладати фінішне покриття.