Як зробити вдома укладку волосся. Як зробити укладку на коротке волосся будинку.

Зробивши хорошу укладку , можна підкреслити всі достоїнства ваших волосся, приховати їх недоліки і здивувати оточуючих вас людей чарівною зовнішністю, незалежно від того, якими волосся ами обдарувала вас природа: тонкими або густими, короткими або довгими.
Вам знадобиться
  • - фен;
  • - плойка;
  • - праску для волосся;
  • - засоби для стайлінгу: гель, пінка, мус для волосся:
  • - лак для волосся.
Інструкція
1
Використання різноманітних, фіксуючих засобів, фена, стайлери, робить волосся и ламкими і млявими, тому доглядайте за ними додатково, балуйте поживними масками і давайте їм відпочинок.
2
Отже, для красивої і правильної укладки вам, безсумнівно, знадобиться гребінець і хороший фен. Якщо ви володарка довгих і густих волосся и, використовуйте гребінець у формі циліндра різними за довжиною і довгими зубчиками. Така гребінець допоможе вам захопити і довгі, і короткі волосся и. Уникайте металевих гребінців, так як вони можуть пошкодити волосся и. Користуйтеся гребінцем з натуральних матеріалів, наприклад, дерева.
3
Тепер підготуйте волосся и до укладання. Вимивши голову, протріть волосся и рушником, але не насухо, а щоб вони залишилися злегка вологими. Перед укладанням феном, змастіть волосся и живильним молочком, для того щоб уберегти їх від негативного впливу сухого воздуха.Укладивайте волосся и від коренів і, поступово, рухайтеся до кінців. Тримайте фен не ближче п'яти сантиметрів від голови, щоб не нашкодити волосся ам. Повторюйте цю процедуру, поки вони не висохнуть повністю.
4
Потім нанесіть трохи фіксуючий засіб, пінки або мусу, на волосся и або обдуйте їх холодним потоком повітря з фена.
5
Пінки для укладання волосся потрібно зовсім небагато. Наносите пінку не по всій довжині, а тільки на корені волосся. Це додасть їм додатковий обсяг, і волосся Ти не будуть склеюватися між собою. Теж стосується і мусу. Видавіть на долоню трохи засобам завбільшки з тенісний м'ячик і нанесіть їх легкими рухами на волосся и.
6
Зафіксуйте зачіску лаком. Розпорошуйте його, починаючи від кінців, поступово рухаючись до коріння. Тримайте балончик на відстані 20 сантиметрів від голови.
7
Щоб укласти короткі волосся и використовуйте гель, з його допомогою легко надати форму стрижці, і він зробить її більш міцною. Візьміть трохи гелю, нанесіть на волосся и і збийте руками. Зробивши самостійно укладку кілька разів, ви зможете без праці робити її щодня, витрачаючи на це кілька хвилин.