Як перебороти хвилювання. Як заспокоїтися при хвилюванні.

Відповідальні моменти досить часто змушують людей хвилюватися. Причому неважливо, чи відбувається щось приємне чи ні. Як заспокоїтися в таких випадках і перебороти хвилювання , що заважає зосередитися? Що потрібно робити, щоб прийти в нормальний стан?
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал/на заняття йогою.
Інструкція
1
Висипайтесь. Для того щоб менше хвилюватися, потрібно більше відпочивати. Якщо ви не виспалися, у вас більше шансів піддатися хвилюванню. Коли ви відчуваєте себе свіжим, ви менш дратівливі й нестримані. Хороший сон допоможе швидше прийти в нормальний стан.
2
Частіше смійтеся. Під час сміху виробляються ендорфіни. Вчені довели, що саме ці гормони відмінно знімають напругу. Якщо ви сильно хвилюєтеся, спробуйте пригадати щось смішне, що-небудь, що зможе порадувати вас. Хвилювання в такому випадку трохи спаде.
3
Займайтеся спортом. Під час спорту теж виробляються ендорфіни і знімається нервову напругу. Примусьте своє тіло працювати, і хвилювання зникне само собою.
4
Тримайте все під контролем. Найчастіше, людям доводиться хвилюватися, коли щось пішло не так, як було заплановано спочатку. Спробуйте, наскільки це можливо, уникнути ситуацій, що вийшли з під контролю. Уважно стежте за своїми справами, настроєм, взаємовідносинами. Спробуйте зробити так, щоб у вас не було причин для хвилювання.
5
Розслабтеся. Закрийте очі, глибоко вдихніть повітря, постарайтеся ні про що не думати. Уявіть шум моря чи спів птахів. Посидьте так 5 хвилин. Дайте своєму мозку і нервовій системі невеликий перепочинок.
6
Правильно харчуйтеся. Зупиніть свій вибір на продуктах, що містять вуглеводи. Така їжа сприяє підвищенню рівня серотоніну, який відповідає за стабільне емоційний стан. Відмовитеся від кофеїну і великої кількості цукру.
7
Ідіть назустріч своїм страхам. Досить часто хвилювання у людей викликає саме страх. Щоб позбутися його, потрібно зустрітися з ним лицем до лиця. Шукайте свої страхи і безжально позбавляйтеся від них.
8
Будьте оптимістом. Завжди думайте про те, що все обов'язково буде добре. Позитивний настрій вже великий крок на шляху до успіху.
Зверніть увагу
Постійне хвилювання може викликати стрес.