Як зробити листівку на комп'ютері.

На сьогоднішній день існує величезна різноманітність подарунків і сувенірів. Але у всіх них є одна спільна риса - масовість. Для пошуку справжнього унікального подарунка необхідно затратити достатню кількість часу і нерідко - фінансових коштів. Оптимальне рішення проблеми, втім, як і все геніальне, лежить на поверхні - просто необхідно зробити листівку на комп'ютері, тиражем в одиничному екземплярі.
Інструкція
1
Перенесіть задуману ідею на звичайний аркуш паперу. Зробити це не важко, навіть не маючи навичок малювання. Ескіз зазвичай наноситься схематично і необхідний для виконання наступних етапів, як візуальне втілення задуму.
2
За допомогою будь-якого графічного редактора відтворіть ескіз на моніторі. Новачкам рекомендується скористатися найпростішої графічної програмою Paint, яка дозволяє створювати барвисті малюнки, і дуже зручна в зверненні. Більш впевнені користувачі можуть втілити свої ідеї за допомогою більш складних графічних редакторів, наприклад, Corel Draw.
3
Заздалегідь придумайте текст поздоровлення (можна скористатися будь-яким віршем), але краще написати власне, потім наберіть текст або в самому малюнку за допомогою спеціальної текстової функції, або в текстовому редакторі Word, що дозволить підібрати необхідний шрифт. Виділіть, скопіюйте і вставте привітання у начерк малюнка.
4
Відредагуйте отриманий варіант зображення і доведіть задумку до логічного завершення. Якщо на моніторі відображена саме та ідея, яка була задумана спочатку, збережіть отриманий файл.
5
Роздрукуйте листівку на кольоровому принтері використовуючи матову папір для фотодруку формату А4. Якщо вдома немає принтера, то отриману листівку можна роздрукувати в будь-якому фотосалоні, маючи з собою тільки маленьку флеш-карту з необхідним файлом.
6
Подаруйте її тому, для кого було вирішено зробити листівку на комп'ютері. Ніщо не може радувати більше, ніж подарунок унікальний по своїй суті, і створений спеціально для конкретної людини.