Як обсмажити креветки. Як смажити креветки заморожені.

В магазині, розглядаючи пакет з замороженими креветками, зверніть увагу на загадкові цифри - 50/70 або 90-120 і т.д. Таким чином виробник вказує приблизну кількість креветок в упаковці, а значить, побічно, і їх розмір. Тобто чим ці цифри менші, тим крупніше креветки. Креветки довжиною більше 10 см по праву називають королівськими.
Вам знадобиться
  • креветки;
  • оливкова олія;
  • часник;
  • зелень;
  • соєвий соус;
  • лимон.
Інструкція
1
Великі креветки більше підходять для приготування гарячих страв. Дрібні - частіше використовують для салатів і соусів. В основному, креветки продаються або свіжозаморожені, або попередньо відварені, а потім піддані шокового заморожування. Охолоджені креветки - рідкісні гості на прилавках супермаркетів в Россіі.Прінціпіальной різниці в приготуванні по-різному підготовлених до продажу креветок немає. Значення має тільки час термічної обробки. Варено-морожені креветки не слід довго варити або смажити. Інакше вони стануть «гумовими» .Свежезамороженние креветки продаються в панцирі. Варено-морожені - як в панцирі, так і очищені. За рожевому кольору ви без зусиль визначите, що продукт вже піддавався термообробці перед заморожуванням.
2
В глибокій сковороді на середньому вогні розігрійте рафінована оливкова масло.Зубчік часнику розріжте вздовж на дві частини. Кожну половинку злегка розплющите широкою частиною леза ножа. Перекладіть в сковороду з товстим дном, підсмажте до золотистого кольору. Приберіть його зі сковороди, інакше він може додати страві небажаний «металевий» прівкус.Масло вбере аромат часнику і найкращим чином передасть його креветкам при обсмажуванні.
3
Викладіть заморожені креветки в розпечене часникова олія. Варено-морожені креветки досить просто прогріти в киплячій олії. Свіжозаморожені повинні на початку придбати рівномірний рожевий відтінок, після цього потримайте сковороду на середньому вогні ще пару хвилин, постійно помішуючи.
4
Вимкніть плиту. Додайте трохи соєвого соусу і лимонного соку. Перемішайте. Накрийте кришкою і залиште на 2-3 хвилини.
5
При подачі на стіл прикрасьте блюдо свіжою зеленню петрушки і кропу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gnuYjVnmH6s
Зверніть увагу
Перекладаючи продукти в киплячу олію, будьте обережні - бризки можуть відлітати на значну відстань. Якщо крапля гарячого масла потрапила на шкіру, потримайте це місце під холодною проточною водою протягом декількох хвилин. Потім обробіть місце ожога.Чтоби масло менше розприскувалося, використовуйте спеціальну сітку - розсіювач.
Корисна порада
Замість соєвого соусу і лимонного соку можете додати невелику кількість підсолених вершків 20-35 відсоткової жирності. Вершковий соус наливають у сковороду приблизно через хвилину після того, як почали обсмажувати креветкі.Пліту потрібно залишити включеною ще на деякий час (для варено-морожених креветок - 2-3 хв., Для свіжих - близько 5 хв.), Щоб частина рідини випарувалася і соус злегка загус. Кришкою не накривати.