Як розбити архів.

Вам знайома ситуація, коли потрібно скопіювати на флешку важливий файл, але на ній не вистачає місця? Ви дістаєте другу флешку, щоб перекинути файл на неї, і розчаровано завмираєте, побачивши, що вона теж забита. Накопичувачі скінчилися, файл як і раніше не отримана. Що робити? Заархівувати його і розбити архів на частини!
Інструкція
1
Для того, щоб заархівувати файл, підійде будь архіватор. WinZip, 7-Zip, WinRAR - ці поширені програми легко знайти в інтернеті. Якщо жодної з них не встановлено, качаємо і інсталюємо її на свій комп'ютер.
2
Натискаємо правою кнопкою миші на файл, вибираємо команду «Додати до архіву .../Додати до архіву ...». У вікні знаходимо опцію «Розділити на томи розміром ...». Вручну вписуємо розмір тому, на який потрібно розбити архів. Найчастіше розмір вказується в байтах. Тиснемо «ОК», підтверджуючи вибір.
3
Після виконання цієї операції у нас з'явилося два або більше томів, які можна окремо копіювати на різні носії. Кожен том містить частину інформації початкового файлу, і з одного тому склеїти файл, не маючи інших томів, не можна.
4
Копіюємо томи на носії і переносимо на інший комп'ютер. Для того щоб розпакувати розбитий архів, скопіюємо всі частини в одну папку. Підійде і Робочий стіл, так як це - теж папка.
5
Витягується файл з архіву в звичайному порядку. Подвійним кліком мишки заходимо в будь-який з томів. При знаходженні всіх томів з частинами архіву в одній папці, файл розпакується без проблем.Теперь ви знаєте, як можна розбити архів і скопіювати громіздкі файли, не маючи достатньо місця на носіях.