Як поставити код на комп'ютері. Як знайти в комп'ютері де перемінити код.

У будь-якого користувача знайдуться такі файли, які він хотів би захистити. Якщо ви побоюєтеся за збереження даних на своєму особистому або робочому комп'ютері , скористайтеся можливостями операційної системи - встановіть пароль, який буде запитуватися у користувача кожного разу при включенні комп'ютера.
Інструкція
1
Для того щоб встановити код при вході в систему Windows на екрані запрошення Welcome, увійдіть в «Панель управління» через кнопку «Пуск» в меню.
2
У вікні, виберіть іконку «Облікові записи користувачів» і клікніть на неї лівою кнопкою миші. Відкриється нове вікно, в якому вам необхідно вибрати завдання або змінну обліковий запис. Як приклад скористаємося обліковим записом адміністратора (Admin).
3
Перейти до створення пароля можна кількома шляхами. Вибравши завдання «Зміна облікового запису», ви перейдете на наступний рівень, де буде необхідно клікнути на іконці «Admin». Якщо ж ви відразу виберіть змінну обліковий запис адміністратора і клікніть на неї лівою кнопкою миші, то відразу потрапите у вікно для зміни облікового запису.
4
У вікні зміни обліковий запис, виберіть пункт «Створення пароля» (верхній рядок) і натисніть на неї лівою кнопкою миші. Замість пункту «Створення пароля» може стояти команда «Зміна пароля», в цьому випадку вам буде необхідно клікнути на неї. При переході на наступний рівень перед вами відкриється вікно з трьома полями для заповнення.
5
У першому полі вам необхідно ввести пароль, яким ви будете користуватися при вході в систему. У другому полі введіть той самий пароль для його підтвердження. Третє поле для заповнення не обов'язково. За бажанням можете вказати текст підказки, яка допоможе вам згадати свій пароль при вході.
6
Натисніть на кнопку «Створити пароль» у правій нижній частині вікна. Далі вам буде запропоновано обмежити доступ до папок (зробити їх особистими). Якщо в цьому є необхідність, дотримуйтесь вказівок системи, якщо ні - натисніть кнопку відмови.
7
Для того щоб прибрати пароль повторіть всі кроки. Дійшовши до вікна «Змінити пароль», введіть у першому полі ваш поточний пароль, а решта поля залиште порожніми, натисніть кнопку «Застосувати», закрийте вікно.