Як підібрати материнську плату.

Материнська плата - це елемент, на який встановлюються різні пристрої. Вона служить сполучною частиною між іншими частинами комп'ютера. Саме тому до вибору материнської плати треба підходити відповідально. Адже саме від того, яку плату ви виберете, залежить і вибір всіх інших елементів.
Інструкція
1
Існують деякі вимоги, яким обов'язково повинна відповідати материнська плата. По-перше, вона повинна стабільно працювати. Крім того, правильно обрана материнська плата повинна бути ідеально сумісна з усіма іншими компонентами комп'ютера. Слід вибирати ту модель материнської плати, виробник якої забезпечує хорошу технічну підтримку. У материнської плати обов'язково повинні бути додаткові можливості для моніторингу та розгону. До того ж, на материнській платі повинні бути присутніми всі потрібні інтерфейси, до яких користувач зможе підключити будь-які зовнішні пристрої.
2
Треба знати, що кожен тип материнських плат підходить до свого типу процесорів. Взагалі материнські плати поділяються на дві групи. Одна годиться для процесорів компанії Intel, інша - для процесорів корпорації AMD.Однако кожна група, в свою чергу, ділиться на підгрупи. Вони різняться в залежності від набору логіки, що забезпечує її функціонування. З одного боку, краще брати сучасну материнську плату. Вона прослужить довше, зможе з плином більш тривалого часу забезпечувати ваші потреби. Однак трапляється й так, що сучасні розробки перестають підтримуватися виробником.
3
Найкраще одразу повідомити продавцеві, які пристрої потрібні вам в материнській платі. Зазвичай всі материнські плати оснащені вбудованим звуком, мережевий платою, USB та іншими устройствамі.Пріведем приклад. Якщо ви хочете використовувати комп'ютер для перегляду фільмів, то краще купити материнську плату з 6-канальним звуком. Це значить, що ви зможете підключити до комп'ютера аудіосистему з шістьма колонками. Їх можна розставити по периметру кімнати і перетворити комп'ютер в домашній кінотеатр. І так далі.
Корисна порада
Порадьтеся з продавцем. Розкажіть йому, чого саме ви хочете від комп'ютера.