Як відновити туш.

Від постійного контакту з повітрям, яке відбувається під час фарбування вій, туш підсихає і робиться грудочками. Щоб відновити її текстуру, її необхідно лише трохи розбавити. Для цієї мети підійдуть різні рідини, так що вибір за вами.
Вам знадобиться
  • - кип'ячена вода;
  • - очні краплі;
  • - рідина для зберігання лінз;
  • - спирт.
Інструкція
1
Якщо у вас немає ніяких проблем з очима, а також не виникає алергічних реакцій, які проявляються роздратуванням, свербінням і почервонінням слизової оболонки, то використовуйте звичайну воду. Додайте кілька крапель води у флакон з туш ю, ретельно потрясіть і залиште на кілька хвилин. Після чого можете приступати до нанесення туші на вії.
2
При використанні контактних лінз варіант з водою не підійде. Якщо у вас є спеціальна рідина для зберігання лінз, додайте в туш її. Вона не змінить склад туші, а у вас не буде роздратування, так як слизова очей вже звикла до даного засобу. Рідина перешкоджає і утворення патогенної мікрофлори.
3
Якщо ж ви не носите лінзи, але у вас очі схильні до запальних процесів, розбавте туш очними краплями, бажано тими, якими ви регулярно користуєтеся. Краплі використовуйте свіжі, з вичерпаним терміном придатності не підійдуть.
4
Коли туш не просто підсохла, а й з'явився неприємний аромат, додайте в неї кілька крапель спирту. Закрийте флакон і потрясіть. Через 15 хвилин відкрийте його і залиште "провітритися", в іншому випадку з'явиться печіння, так як спирт подразнює слизові оболонки. Якщо після цього туш знову загусла, додайте в неї будь-який засіб (краплі, рідина для зберігання лінз або воду).
5
Подивіться на етикетку на туші, якщо ви побачите у складі парафін, то розбавляти її безглуздо. Налийте трохи окропу в тарілочку і покладіть флакон у воду на кілька хвилин. Потрясіть і спробуйте нафарбувати вії. Зазвичай засоби, що містять парафін, стають знову придатними до використання після такої обробки.
6
Якщо ваша туш так і залишилася густою, то просто викиньте її і купіть нову. Не має сенсу проводити експерименти, коли купити свіжу туш можна в будь-якому косметичному магазині.