Як зайти в браузер.

Браузер - програма для читання ресурсів мережі інтернет. Зайти в браузер можна кількома способами, кожен з яких не складе труднощів навіть починаючому користувачеві комп'ютера.
Інструкція
1
Запуск браузера аналогічний запуску будь-якої іншої програми, з тією лише різницею, що браузер встановлений в систему за умовчанням, і його ярлик відображається на робочому столі відразу після установки операційної системи. Для того, щоб зайти в браузер, просто натисніть двічі на його значок. Відкриття браузера відбудеться в лічені секунди. Іконка браузера також може бути зафіксована в панелі швидкого запуску Windows, яка розташовується трохи правіше кнопки «Пуск» на панелі завдань. Для запука браузера один раз клацніть по іконці, розташованої в панелі швидкого запуску.
2
Браузер є однією з ключових програм у будь-якому комп'ютері. Тому кнопка його запуску завжди виділяється спеціальним чином в меню «Пуск». Для того, щоб запустити браузер, зайдіть в даний меню та натисніть кнопку «Інтернет», яка розташована в самому верху лівого стовпчика меню. Після натискання даної кнопки в оперативну пам'ять завантажиться браузер, призначений за замовчуванням. Тобто, якщо у вас на комп'ютері встановлено кілька браузерів, але найчастіше ви користуєтеся одним з них, ви можете призначити його браузером за замовчуванням, і він завжди буде завантажуватися після натискання кнопки «Інтернет» в меню «Пуск». Призначити браузер за замовчуванням можна в його налаштуваннях, або в Панелі управління Windows, в розділі «Вибір програм за замовчуванням".
3
Запустити браузер, вибраний за замовчуванням, також можна відкривши будь ярлик інтернету або гіперпосилання. Натискання практично будь кнопки, що відправляє користувача в інтернет, супроводжується запуском браузера. Після відкриття будь-якої його сторінки, браузером можна користуватися на свій розсуд, відвідуючи будь-які інтернет-сайти.