Як видалити непотрібні файли.

Комп'ютер - важлива частина життя сучасної людини. Але не тільки як засіб розваги. Завдяки цій розумній машині ми зберігаємо важливі нам дані. Будь то по роботі або щось особисте - не має значення. Але, на жаль, пам'ять комп'ютера не безмежна, тому доводиться деколи «підчищати» дані. Якщо ми знаємо, з чим маємо справу - то задача проста. А якщо потрібно видалити непотрібні файли в кореневій системі комп'ютера?
Інструкція
1
Способів видалення непотрібних файлів досить багато. Кожен з них володіє певними плюсами і мінусами. Візьмемо наприклад стандартний спосіб видалення - наводимо курсів на непотрібний файл, натискаємо один раз лівою кнопкою миші, тримаємо і «перетягуємо» в корзину. У чому плюс такого способу - файл з папки як би видалений, але зберігається на жорсткому диску, і його можна восстановіть.Еслі натиснути правою кнопкою миші на значок «корзина», то з'явиться контекстне меню. В цьому меню знаходимо пункт «очистити корзину». При активації цього пункту корзина очищається, тобто повністю віддаляється її вміст і відновити це вже не можна. Для більш швидкого видалення файлів, минаючи кошик, можна використовувати комбінацію клавіш Shift + Delete. В такому випадку файл вже не можна буде відновити.
2
Також можна встановити спеціальні «чистять» програми як CCleaner. При запуску вона сканує жорсткий диск на наявність файлів, які не уявляють цінності, але через деякі неполадок системи збереглися в пам'яті і займають місце. Після сканування програма виводить всі дані непотрібних файлів. Після цього їх можна видаляти. Це не принесе ніякої шкоди комп'ютеру і важливим даними.
3
Якщо ж непотрібних файлів накопичилося значно більше, ніж потрібних, то найкращим рішенням буде просто відформатувати жорсткий диск. Всю потрібну інформацію можна записати на CD або DVD диски, а після форматування повернути все назад в пам'ять комп'ютера.