Як впливати на сусідів. Як вплинути на постійний ремонт сусідів.

Ми живемо в світі людей, вони оточують нас всюди, на роботі, на вулиці. Навіть вдома іноді нам доводиться спілкуватися з сусідами. Добре, якщо спочатку між вами склалися доброзичливі відносини, і ви можете домовитися в будь-якій ситуації. А якщо ви не можете знайти спільну мову по якомусь питанню? Наприклад, поряд з вами живе молода людина, яка постійно слухає голосно музику, влаштовує вечірки і т.д. Або вас не влаштовує тривалий ремонт в квартирі зверху. І вам не вдається вплинути на ситуацію. Як бути в цьому випадку?
Інструкція
1
Спочатку спробуйте знайти мирні шляхи впливу на порушників спокою у вашому домі. Перш ніж іти до сусідів і виказувати свої претензії, продумайте переконливі аргументи на користь свого прохання. Наприклад, якщо через що відбувається ремонту не спить маленька дитина, то і приведіть цей факт як основний доводу. Може бути, ви разом встановіть час, коли сусіди не робитимуть ремонт, і ваш малюк зможе спокійно поспати. Тільки висловлюйте свої претензії спокійно і впевнено. Якщо ви з порога почнете кричати на людей, навряд чи вони підуть вам на зустріч.
2
Якщо спокійна розмова не допомагають, зверніться за допомогою до сусідів. Ймовірно, що постійний ремонт або безперервні вечірники в сусідній квартирі заважають не тільки вам. Можливо, до колективного думку порушник спокою і прислухається.
3
Якщо не допомагають ці методи, то варто вдатися до допомоги правоохоронних органів. Ви можете звернутися в поліцію, якщо з сусідньої квартири лунає гучна музика чи інший шум після 23 години. Взагалі, відповідно до СанПіН 2.1.2.2645-10 «Санітарно-епідеміологічні вимоги до умов проживання в житлових будівлях і приміщеннях» в денний час (з 7:00 до 23:00) постійний рівень шуму не повинен перевищувати 40 дБ, а максимальний короткочасний - 55 дБ. В нічний час ці показники, відповідно, ще нижче. Якщо ж ці норми порушуються, то можна звернутися за допомогою до відповідних органів.
4
Якщо ви вирішили звернутися за допомогою в поліцію, то порядок дії наступний: спочатку зафіксуйте факт порушення правопорядку, для цього потрібно зателефонувати до місцевого УВС. Далі напишіть заяву дільничному, який повинен його розглянути і розібратися в ситуації, що склалася. Якщо дільничний або нічого не зробив, або вас не задовольнили його дії, то можете написати заяву в УВС свого району або округу. У самому крайньому випадку, можна дійти і до прокуратори.
5
Деякі громадяни звертаються до органів правопорядку і в тому випадку, якщо сусіди їх залили, або постраждала їх квартира в результаті пожежі. Але такі дії не правильні. У цій ситуації потрібно йти в органи, що займаються експлуатацією будівель. Там повинні скласти акт огляду квартири, з'ясувати, дійсно, чи винні сусіди. Якщо вина доведена, то ви повинні домовитися про відшкодування шкоди з сусідами мирним шляхом або через суд. Якщо ваша квартира і майно були застраховані, то також потрібно звернутися в страхову компанію.