Як навчитися ставитися до всього простіше. Як навчитися керувати собою.

Часом щоденні проблеми навалюються на плечі з такою силою, що здається - вирішити їх неможливо. Голова "йде обертом" від турбот, нервове напруження спадає, а сили ось-ось закінчаться. Що ж робити з таким станом речей? Як "викрутитися"? Відповідь досить проста - потрібно навчитися ставитися до всього простіше.
Інструкція
1
Складіть список справ на день: включайте туди все, навіть похід в магазин або прогулянку з собакою. Підкресліть те, що вважаєте особливо важливим. Так ви створите для себе своєрідний "фільтр": точно будете знати, що потрібно зробити терміново, а що можна відкласти на годину, добу або, можливо, тиждень. "Каша" з голови зникне, думки прийдуть в порядок. Стане зрозуміло - ніяких глобальних проблем немає, все просто і ясно.
2
Уважно ставтеся до часу. Наприклад, коли ви збираєтеся на роботу, то витрачаєте пару годин на те, щоб нафарбуватися (при необхідності), підібрати відповідний одяг, поснідати і т.д. Попереду явно "маячить" запізнення. Бігти потрібно буде "стрімголов", а встигнувши, виявити, що вас чекає ПРЕОГРОМНОЕ "купа" невідкладних справ. Сумбурне початок може задати ритм на весь день. Ви будете скрізь не встигати, кожна неприємність здасться підступаючою катастрофою, а проблеми складними, практично нерозв'язними. Хоча для того щоб все розставити по своїх місцях, досить "дружити" з годинником. Подумки прикиньте, скільки часу йде на ту чи іншу справу, і постарайтеся укладатися в ці рамки. Таким чином, ви виконаєте задумане і зрозумієте: організованість може зробити ваш погляд на світ набагато простіше.
3
І, найголовніше, в будь-якому, навіть самому укомплектованому графіку, виділяйте хоча б кілька хвилин на відпочинок: розслабтеся, прикрийте очі, відчуйте впевненість у своїх силах. Адже те, як ви ставитеся до багатьох речей, безпосередньо залежить від спокою і врівноваженості. Людина, у внутрішньому світі якого панує гармонія, зазвичай не схильний до надмірного, іноді зовсім непотрібному, ретельності. Він дивиться на все з помірною серйозністю, а іноді і з легким гумором.