Як замінити поршневі кільця. Як швидко поміняти кільця на 402 двигуні.

Коли з вихлопної труби вириваються клуби сизого диму, підвищується витрата бензину, компресія двигуна нижче 10 кгс/кв.см і високий витрата масла - пора міняти поршневі кільця .
Вам знадобиться
  • З інструментів: динамометрический ключ і оправлення для обтиску поршневих кілець.
  • А також нові прокладки під головку і піддон блоку.
Інструкція
1
Після того, як благополучно знята головка блоків і піддон, знятий масляний насос, зніміть кришки шатунів з вкладишами. Тепер, легенько постукуючи рукояткою молотка, витолкніте вгору поршень з шатуном і верхнім вкладишем. Якщо ви не збираєтеся міняти вкладиші, чи не переплутайте їх местамі.Очістьте від нагару верхню частину циліндра. Тепер можна визначити ступінь зносу циліндрів. З достатньою точністю це можна зробити без нутромера. Для цього вставте верхнє компресійне кільце в циліндр не глибше, ніж на 5 мм і заміряйте щупами зазор в стику кільця . Запишіть показання (А1). Потім опустіть кільце до глибини 8 - 10 мм, в зону максимального зносу і заміряйте (А2) .За формулою А2-А1/3.14 розраховуємо знос. Якщо знос циліндра менше 0.15 мм, то є сенс замінити зношені кільця .
2
Перед тим як ставити, обов'язково перевірте, чи підійдуть нові кільця . Якщо встановлені в верхню, незношених частина циліндра зазори в стиках складають: - 0.30 - 0.45 мм першому компрессионное; - 0.25 - 0.40 мм друге компресійне і маслос'емноє - все нормально. В іншому випадку доведеться пріпілівать надфилем стик. Для зношених циліндрів треба буде орієнтуватися на менші ціфри.Новие кільця , перед тим як встановити, обкатайте по канавках поршнів. Якщо кільце «закушує», то прітріте його на дрібнозернистим наждачним папері, покладеної на скло, орієнтуючись на рекомендовані зазори в з'єднанні з поршнем.
3
Шматком старого зламаного кільця вичістьте канавки поршнів від нагару і встановіть кільця на поршень. Перед установкою поршня в циліндр розженете стики кілець з різницею 90 градусів відносно один друга.Очістьте поверхню блоку від старої прокладки і нагару, розгорніть поршень міткою «П» до передньої частини двигуна і рясно змастіть моторним маслом циліндр і поршень. Виведіть дві шатунні шийки коленвала в нижню мертву точку. Встановіть в шатун половинку вкладиша і теж змастіть моторним маслом. Щоб вставити поршень в циліндр, можна обжати його трисантиметрових смужкою жерсті і потім легкими ударами ручкою молотка осаджувати до места.То же робимо з другим поршнем, після чого проверніть коленвал на 180 градусів і встановіть залишилися два поршня.
4
Затяните гайки шатунних кришок, встановіть головку блоку і проведіть подальшу збірку двігателя.По закінченні складання залийте в двигун масло, охолоджуючу рідину, відрегулюйте зазори у клапанів і запускайте двігатель.Обкативайте двигун з заміненими поршневими кільця ми як новий.
Зверніть увагу
Заміною поршневих кілець, поршня з поршневим пальцем і циліндра відновлюють зменшену компресію, нормальний витрата пального й усувають деякі сторонні стуки. Поршневі кільця заміняють після пробігу мотоциклом приблизно 10 ... 12 тис. Км. Ознаками зносу кілець служать витрата масла двигуном понад 0,15 л на 100 км пробігу і збільшення зазору в замку більше 1,2 мм.
Корисна порада
тепер сама заміна поршневих кілець - для того щоб зняти або поставити поршневі кільця продаються спеціальні щипці в спеціальних магазінах.За браком таких можна обійтися маленькою плоскою отвёрточкой і власної аккуратностью.Старие сточені кільця можна і зламати, хоча при бажанні можна зробити все швидко і аккуратно.Все ж хоча б одне компресійне кільце зламати можна, так як на старих порушених, в канавках під.
Компресійні кільця призначені для запобігання прориву газів з камери згоряння в картер. Заміна поршневих кілець необхідна при появі синього кольору в вихлопних газах, падінні потужності, зниженні компресії, підвищеному угарі масла.
Інструкція
1
Для початку злийте охолоджуючу рідину і зніміть трос педалі акселератора з дросельного вузла. Акуратно від'єднайте трос від ресивера, відкрутивши болти кріплення. Зніміть захист ременя газорозподільного механізму, злегка послабте хомути і приберіть шланги дросельного вузла.
2
Приберіть з кришки клапанів шланг, за допомогою якого здійснюється підведення картерних газів. Після цього відкрутіть з даної кришки гайки і зніміть її. Від'єднайте провід маси двигуна, якщо він знаходиться на голівці блоку. Візьміть ключі на 17 мм і відкрутіть паливні магістралі. Акуратно позначте їх різними кольорами, щоб потім не сплутати їх місце розташування при збірці.
3
Відкрутіть кріплення термостата і посуньте його в сторону, якщо це вам дозволяють зробити шланги. В іншому випадку відкрутите хомути і приберіть шланги з термостата. Від'єднайте датчик положення дросельної заслінки і регулятор холостого ходу. Зніміть натяжна ролик і приберіть ремінь ГРМ.
4
Відверніть кріплення шківа розподільного валу і зніміть його. Уважно стежте за тим, щоб не втратити шпонку. Залізьте під машину і відверніть кріплення приймальної труби до колектора. Вимкніть роз'єми датчиків рівня масла і положення колінчастого валу.
5
Отсоедините болти кріплення головки і зніміть її. Відкрутіть пробку на піддоні і злийте масло, після чого відключіть захист маховика, і зніміть піддон. Знайдіть кришку шатуна і вийміть її. Виштовхніть поршні з шатуном вгору і очистіть їх від нагару, заодно подивіться маркування, згідно з якою придбайте нові кільця .
6
Вставте кільця в циліндр і подгоните їх. Встановіть поршень в той же циліндр, звідки і зняли його. Поставте кришки на шатуни і затягніть їх. Зберіть все в зворотній послідовності, не забуваючи про помітки при установці ременя ГРМ.