Як скласти літак з паперу. Як зробити з паперу літак.

З дня виготовлення першого літака з паперу Джеком Нортропом пройшло вже більше 80 років. Напевно, кожен вміє майструвати зі звичайного тетрадного листка в клітину паперовий літачок, але не всі знають, що крім звичайної моделі з цього ж листка можна скласти й інші, наприклад, винищувач.
Інструкція
1
Візьміть аркуша формату А4 звичайної офісної паперу і покладіть його на горизонтальну поверхню, розташувавши у вертикальному напрямку короткою стороною вгору. Складіть лист навпіл, для того, щоб зрозуміти, де знаходиться його середина. Потім розгорніть його. Верхні кути аркуша зігніть до середини так, щоб вони прилягали один до одного впритул.
2
Візьміть два отриманих бічних кута одночасно і з'єднайте їх в середині листа. Ретельно пропрасуйте всі лінії згину.
3
Тепер загніть самий верхній і самий гострий кут майбутнього повітряного судна вниз так, щоб його край опинився нижче краю листа на 3-4 сантиметри.
4
Переверніть вийшла фігуру. Верхні кути, а їх знову повинно було вийти два, загніть до середини листа так само, як у першому і другому кроках.
5
Знову переверніть орігамі. Тепер візьміть нижній гострий кут, який вийшов в результаті третього кроку, і відігніть його вгору, наскільки це можливо.
6
Зігніть майже дороблений літачок навпіл в поздовжньому напрямку, тобто зліва направо. Якщо вам доводиться застосовувати зусилля для того, щоб справити це дія, значить ви тримаєте фігуру не тим боком. Переверніть літачок і спробуйте знову.
7
Відміряйте на око приблизно 2-3 сантиметри від нижнього згину, який утворився в результаті шостого кроку. Відігніть в сторони «крила» під кутом 90 градусів, тобто так, щоб вони були перпендикулярні фюзеляжу літака .
8
Куточки «крил» загніть вгору, щоб зробити «стабілізатори».
9
Візьміть кольорові фломастери або олівці і намалюйте камуфляж і розпізнавальні знаки на корпусі вашого винищувача. Додайте елементи корпусу.
Корисна порада
Перед тим, як приступити до складання літачка з паперу, ви можете пофарбувати лист з двох сторін в потрібний вам колір. Замість офісного паперу білого кольору ви можете використовувати кольоровий папір, а якщо пощастить, ви знайдете в магазині канцелярського приладдя папір кольору хакі. У цьому випадку в результаті у вас вийде дизайн військового літака.