Як назвати дизайн студію. вдалі назви дизайн студій.

Придумування назви для фірми, бренду, товарного знака, в тому числі і для студії дизайну , називається найманого. Цю послугу пропонують спеціальні агентства, але якщо підключити хоча б трохи уяви, вдале і звучну назву для свого бізнесу можна придумати самостійно.
Інструкція
1
Визначте, в чому відмінність вашої дизайн-студії від конкурентів, чому ваша пропозиція на ринку є ексклюзивним. Постарайтеся висловити це відмінність у назві.
2
Орієнтуйтеся на той вид дизайну , на якому спеціалізується ваша студія. Зв'яжіть назву з видом діяльності, щоб у свідомості ваших потенційних клієнтів воно викликало асоціації з конкретним дизайном. Назва обов'язково має відображати зв'язок з діяльністю компанії, бути її словесним символом. Студія веб- дизайну і студія, що пропонує дизайн стільців, абсолютно різні, і їх назви, відповідно, повинні кардинально відрізнятися.
3
Робіть назва милозвучною і коротким, щоб його легко можна було запам'ятати і легко вимовити, чи не плутаючись в буквах.
4
Якщо ваша дизайн-студія орієнтована на співпрацю з іноземними партнерами та пошук клієнтів за кордоном, використовуйте в назві інтернаціональні слова.
5
Якщо ви збираєтеся представляти свою дизайн- студію в інтернеті і купувати для неї доменне ім'я, врахуйте це при розробці назви і кожну ідею перевіряйте на наявність відповідного вільного домену.
6
Робіть назва таким, щоб воно не викликало відторгнення і негативних реакцій у вашої цільової аудиторії. Визначте коло своїх потенційних клієнтів і замовників. Подумайте про їхні життєві цінності та пріоритети, про очікування від дизайну в цілому і від вашої студії зокрема. Виправдайте їх очікування коротким помітним словом і включіть його в назву студії.
7
Якщо фантазія вичерпалася, а відповідний варіант все ще не знайдений, йдіть простим шляхом і використовуйте в назві своє прізвище. Видозмінити її або складете похідне. В якості альтернативи використовуйте в назві багатозначне і глобальне слово, наприклад, «перспектива». Воно має відношення до будь-яких видів діяльності, оптимістично звучить і обіцяє виправдати очікування клієнта.
Корисна порада
У назві студії дизайну не можна використовувати слова "Росія" і "Москва". Для того, щоб зробити це, необхідно отримати спеціальну згоду Уряду Росії згідно встановленому законом порядку.