Як оформити палісадник. огорожа металева для палісадника.

Доглянутий палісадник - неодмінна складова затишного будинку, яку можуть оцінити не тільки господар і його друзі, а й випадкові перехожі. Секрет правильного облаштування палісадник а в поєднанні функціональності, зручності і краси, які допоможуть створити гармонійну природну зону.
Інструкція
1
Розплануйте ділянку. Палісадник - візитна картка будинку, яка багато в чому визначає перше враження про нього. Однак парадна зона тільки частину саду. Розплануйте палісадник так, щоб він включав в себе зону відпочинку, дорогу, яка веде до вхідних дверей і місце для сміттєвих баків. Звичайний паркан навколо будинку може замінити жива огорожа.
2
Підберіть рослини для саду. Продумайте, як він буде виглядати навесні, влітку та восени і посадіть рослини, які цвітуть у різні пори року, постійно змінюючи зовнішній вигляд будинку. Для весни підійдуть нарциси, конвалії, фіалки і півонії. До летнецветущіх рослин належать флокси, настурція, дзвіночки, мальва, лилейники. Восени палісадник можуть прикрасити айстри, гортензії, геленіум, літники. Чи не висаджуйте рослини, які виростуть надто високими і загородять проходи. Для невеликих просторів підійдуть виткі рослини: клематис, ліани, березка, запашний горошок, горлянка. Через кілька років вони перетворять нудний фасад будинку в мальовничу стіну зелені.
3
Облаштуйте доріжку. З увагою поставтеся до питання вибору покриття, яке не повинно бути вибоїстих або слизьким. До матеріалів, що поєднує функціональність і естетику, відносяться цегла, бруківка, кам'яна плитка або гранітна крихта. Для палісадник ов, розбитих на нерівних ділянках, передбачте сходинки, які краще розподілити по всій довжині схилу.
4
Знайдіть місце для сміттєвих баків. Розміщення на увазі, вони можуть зіпсувати ідилічний вигляд зеленого саду, тому краще встановити їх в глибині палісадник а. При цьому баки повинні бути легко доступні, вільно висуватися і засуватися. Щоб впоратися з проблемою, використовуйте різні ширми. Це може бути не надто висока дерев'яна огорожа, пофарбована в яскравий колір, оцинкована металева решітка або дерев'яні планки, повиті повзучими рослинами. Якщо розмір ділянки не дозволяє приховати сміттєві баки від стороннього погляду, виберіть декоративні моделі, які можуть виконувати в саду роль арт-об'єкта. Рішенням можуть стати і спеціальні шафи для баків.
Зверніть увагу
Не забудьте про освітлення палісадника: він повинен виграшно виглядати не тільки вдень, але і ввечері.
Корисна порада
Продумайте в палісаднику тінисте укриття на час спекотних літніх днів. Ним може стати дерево з широкою кроною або обвита виноградом альтанка.