Як відкрити панель управління.

Панель управління в операційній системі Windows є головним інструментом, що дозволяє виконувати основні функції по налаштуванню і оформленню системи. За допомогою Панелі управління можна встановлювати і налаштовувати нове обладнання та облікові записи, виконувати різні настройки функціонування та безпеки Windows, а також видаляти встановлені програми.
Інструкція
1
Відкрити панель управління Windows можна декількома способами. Ви можете потрапити в Панель управління, якщо натиснете кнопку «Пуск» на панелі задач Windows, а потім виберіть пункт «Панель управління».
2
Крім того, Панель управління Windows відкривається, якщо ви клацніть по значку «Мій комп'ютер». На панелі ліворуч ви побачите розділ «Панель управління».
3
Ще один спосіб відкрити Панель управління - натиснути меню «Пуск» і клацнути на «Виконати», потім у віконці ввести Control і натиснути кнопку «ОК».
Корисна порада
Якщо у вас при спробі відкриття Панелі управління з'являється помилка, вам потрібно відкрити консоль «Групова політика» за допомогою «Пуск» - «Виконати» - gpedit.msc. Тут виберіть «Конфігурація користувача» - «Адміністративні шаблони» - «Панель управління» - «Заборонити доступ до панелі управління» та натисніть «Відключений».