Як обшивати сходів деревом.

Складним і об'ємним елементом житлового будинку є сходи. Саме з її допомогою забезпечуються вертикальні зв'язки по різних траєкторіях. Досить часто люди займаються установкою дерев'яних сходів. Справа це вимагає особливої уваги.
Інструкція
1
Сходи являє собою чергуються похилі частини із ступінчастою поверхнею. Також в ній обов'язково повинні бути присутніми горизонтальні частини. Сходи розрізняють по розташуванню маршів в сходовій клітці. Вони бувають одномаршові, двухмаршевие і трехмаршевие. Ширина проміжного майданчика обов'язково повинна бути більше ширини маршу. Ширину поверхової площадки можна визначити зручним розташуванням вхідних дверей в квартиру, однак вона повинна бути більше ширини маршу. В даний час найпоширенішими є двухмаршевие сходів. Висхідні і низхідні марші в них розділяються проміжками 10-15 сантиметрів. Перильного поручень встановлюється над рівнем майданчика приблизно на 0,9 метра.
2
У будь сходової клітки обов'язково повинно бути огородження у вигляді капітальних вогнестійких стін. Від горища сходова клітка відокремлюється стінами, а також перекриттям. Вони також повинні бути вогнестійкими. В даному отворі можна зробити тільки отвір для виходу на горище.
3
Дерев'яні сходи можуть бути одномаршових і двухмаршевой. Щаблі у неї розташовуються на косоурах або на тятивах. Кожна частина дерев'яних сходів повинна бути виконана з якісного лісоматеріалу. Вологість його не повинна перевищувати 12 відсотків. Проступи робляться з соснових або ж дубових дощок. У них має бути мінімальна кількість сучків. Подступенки можуть бути зроблені з соснових дощок. Варто відзначити, що сходи на косоурах виглядає значно гарніше, ніж сходи на тятивах. Однак для косоура знадобляться бруски великого перерізу. Так як вирізка для ступенів буде послаблювати косоури. Марші та площадки дерев'яних сходів можна підвісити знизу тонкими дошками. Щоб знизити ризик спалаху необхідно їх обштукатурити.