Як купити ламінат.

Пол є найважливішою складовою будь-якого приміщення. Саме тому до вибору ламінату слід підходити відповідально. Для того щоб зробити правильний вибір, потрібно володіти всією необхідною інформацією.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до вибору ламінату , потрібно чітко визначитися з його призначення. Адже навантаження, яка на нього діє в квартирі або приватному будинку, серйозно відрізняється від навантаження в офісі або ж торговому приміщенні. В даний час існує ламінат побутової та комерційний. Головним показником зносостійкості ламінату вступає його клас. Його присвоюють фахівці за результатами численних випробувань.
2
На даний момент існує шість класів ламінату : 21, 22, 23 і 31, 32, 33. Чим він вищий, тим стійкість до механічних впливів більше. Приміром, в передпокій або на кухню краще всього укладати ламінат 23 класу, оскільки саме в цих приміщеннях підлога постійно піддається стирання і дії вологи. Для вітальні та дитячої кімнати можна використовувати ламінат 22 класу. У цих кімнатах вимоги до навантажень нижче. Ламінат класу 21 краще всього використовувати в домашніх приміщеннях, де низька інтенсивність ходіння, наприклад, в спальні або коморі.
3
Якщо ж ви хочете мати запас міцності, то фахівці рекомендують купувати ламінат вищого класу. Призначений він для різних громадських приміщень. Якщо необхідно зробити підлогу в переговорній кімнаті і конференц-залі, то рекомендується вибирати ламінат класу 31. Класна кімната, офіс, приймальня і бутик може бути обладнані ламінатом 32 класу. Найміцнішим вважається 33 клас. До того ж він є самим довговічним. Його часто укладають в офісах, де велика прохідність людей.
4
При виборі ламінату обов'язково зверніть увагу на його вологостійкість. На практиці можна бачити, що ламінована підлога високого класу може легко витримати зіткнення з водою протягом декількох годин.
5
Також необхідно відзначити товщину ламінату . Найоптимальнішою вважається товщина, рівна 8 міліметрів. Як виняток можна використовувати 7 міліметровий ламінат. Саме товщина впливатиме на поведінку покладеного підлоги під навантаженням. Також від даного показника залежить його теплопровідність. Тонкі підлоги завжди холодні.