Як побілити стелю валиком.

Побілка стелі - один з найпростіших, недорогих і водночас дієвих способів оновити стельове покриття. Незважаючи на виниклу не так давно моду на підвісні, рейкові і натяжні конструкції, багато хто до цих пір віддають перевагу цьому старого і перевіреного методу. Незважаючи на всю простоту цього процесу, в ньому є свої тонкощі, які необхідно врахувати перед тим, як братися за роботу.
Вам знадобиться
  • - пульверизатор,
  • - губка,
  • - малярний валик,
  • - щітка,
  • - шпатель,
  • - кисть.
Інструкція
1
Очистіть поверхню стелі. Видаліть стару побілку. Змочіть частина стелі теплою водою з пульверизатора. Зачекайте, поки стара побілка вбере вологу. Видаліть її за допомогою шпателя. Видаліть залишки побілки за допомогою мокрої губки. При необхідності обробіть додатково стійкі плями.
2
Обробіть стеля антигрибковою розчином.
3
Зашпаклюйте стеля . Шпаклівка наноситься вручну за допомогою шпателя. Ретельно вирівняйте поверхню стелі.
4
Покрийте стеля ґрунтовкою. В важкодоступні місця грунтовка наноситься пензликом. На всю основну поверхню - валиком. Дайте грунтовці повністю просохнути.
5
Білити стеля можна як крейдяним, так і вапняним розчинами. Для приготування крейдового розчину необхідно змішати 3 кг крейди, 60 г господарського мила, 15 г синьки, 90 г столярного клею. Для приготування вапняного розчину викладіть подрібнену гашене вапно в ємність і залийте холодною водою в пропорції 1: 3. Додайте 50 г кухонної солі і ретельно перемішайте масу. Наносити таку побілку рекомендується на зволожену поверхню стелі.
6
Нанесіть побілку на стеля , за допомогою валика. Дайте побілці просохнути, після цього нанесіть ще один шар. Слідкуйте за тим, щоб в приміщенні з сирої побілкою не було протягів. Також варто уникати прямих сонячних променів.
Зверніть увагу
При побілці білила необхідно регулярно помішувати.
Корисна порада
Плями іржі і патьоки можна прибрати зі стелі розчином мідного купоросу (50-100 гна літр води). Нанесіть розчин на забруднені місця. Змийте водой.Жірние плями зі стелі можна видалити за допомогою гарячого 2% розчину соди. Прикладіть чисту білу ганчірку, просочену розчином до плями і тримайте, поки воно не зникне. Після цього промийте плями водой.Засмоленние стелі можна відчистити 3% розчином соляної кислоти.